داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
فرماندار نیمروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس،
اسرائیل پرورش دهنده گروهک های تکفیری و تروریستی در دنیا است
کد مطلب: ۳۸۹۳۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۲
فرماندار نیمروز گفت: اسرائیل پرورش دهنده گروهک های تکفیری و تروریستی در دنیا است که امروز با حضورمان در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان آمریکا،اسرائیل و ال سعود زدیم.
اسرائیل پرورش دهنده گروهک های تکفیری و تروریستی در دنیا است
محمد حسین دهمرده فرماندار شهرستان نیمروز با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان با بیان اینکه روز قدس از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: حضور حداکثری مردم در این روز بدلیل اینکه تمام استکبار بر علیه اسلام بسیج شده ،ارزشمند است.

وی افزود: استکبار در سایه قرار گرفته و دولت های خود فروخته مثل آل سعود را جلو انداخته اینها که مبدا افراطی گری و تفریط گری هستند مسلمانان را به جان هم انداختند که در کنار این به اهداف خودشان برسند.

فرماندار نیمروز بیان کرد: این درگیری های که در جهان اسلام ،سوریه ،لبنان ،فلسطین ،عراق ،افغانستان ،یمن و سایر نقاط دنیا بوجود آمده به نوعی تمام کشورهای اسلامی را درگیر کرده است.

وی اظهار کرد: استکبار شروع به پرورش افراد افراطی، تکفیری و گروههای تروریستی به نام القاعده و داعش کرد .

دهمرده افزود: اسرائیل پرورش دهنده گروهک های تکفیری و تروریستی در دنیا است که امروز با حضورمان در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان آمریکا،اسرائیل و ال سعود زدیم.

وی بیان کرد:مردم ما شکی ندارند که این تفرقه های که در جهان اسلام بوجود می آید توسط اسرائیل است ،امروز مردم شهرستان نیمروز با حضور گرمشان لبیک به فرمان امام خمینی (ره)دادند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark