داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
10 میلیون نفر سبد کالا دریافت کردند
کد مطلب: ۲۲۵۲۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۵
اوشیدا: در هیچ استانی با کمبود کالا مواجه نشدیم و توزیع نیز با کمک گرفتن از شبکه های تخصصی صورت گرفت که موظف هستند با امکانات خود یا عواملی که سازمانهای صنعت،معدن وتجارت از بین اصناف انتخاب وبه آنها معرفی می کنند در هر شهری نقاط توزیعی داشته باشند
10 میلیون نفر سبد کالا دریافت کردند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: مدیر اجرایی سبد کالا از توزیع بیش از ۱۰میلیون سبد کالا در بین جامعه هدف ظرف ۱۹ روز کاری از شروع طرح خبر داد.
 بهمن حاجعلی در جمع روسای سازمانهای صنعت،معدن وتجارت گفت : ۸ هزار دستگاه پوز در کشور فعالیت می کنند و امیدواریم در مراحل بعدی به ۱۵ هزار نقطه فیزیکی دارای پوز برسیم.

وی همچنین اعلام کرد : ۱۰۰ درصد کالای مرحله اول تحویل شده است و ۲۰ درصد مازاد هم در اختیارشان است و به این ترتیب ۱۲۰ درصد کالا در اختیار نظام توزیع قرار گرفته است.

حاجعلی ادامه داد: در هیچ استانی با کمبود کالا مواجه نشدیم و توزیع نیز با کمک گرفتن از شبکه های تخصصی صورت گرفت که موظف هستند با امکانات خود یا عواملی که سازمانهای صنعت،معدن وتجارت از بین اصناف انتخاب وبه آنها معرفی می کنند در هر شهری نقاط توزیعی باید داشته باشند .

حاج علی همچنین گفت: بصورت روزانه وضعیت توزیع وفروشگاههای توزیع کننده در سراسر کشور رصد می شود و در صورت هرگونه مشکلی ، تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

وی تاکید کرد: مدیران فروشگاههای زنجیره ای جلسات منظمی در وزارتخانه دارند و ما گزارش های واصله را از سراسر کشور بررسی می کنیم.

مدیر اجرایی سبد کالا افزود: این عملیات روش نوین الکترونیکی کردن به عنوان زیر ساخت شکل گرفت وتجربه مفیدی بودو

وی همچنین تصریح کرد: جو منفی پیش آمده نگذاشت زوایای مثبت این طرح برای مردم ومسئولان تبیین شود.

مدیر اجرایی سبد کالا گفت : این برای اولین بار است در این حجم کالا بصورت منسجم ، یکپارچه ویکدست در سراسر کشور بصورت رایگان توزیع شد .
Share/Save/Bookmark
مرجع : نقل از شبکه تولید و تجارت ایران
    عکاس :