داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
المعمدانی چهره بدون روتوش اسرائیل
کد مطلب: ۷۵۵۴۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴
یکی از لکه‌های ننگی که برای همیشه تاریخ بر پیشانی رژیم صهیونیستی خواهد ماند حمله به بیمارستان «المعمدانی» غزه است.
المعمدانی چهره بدون روتوش اسرائیل
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن سنجری مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: یکی از هولناک‌ترین صحنه‌های بمباران غزه در چند روز گذشته بمباران بیمارستان مملو از مجروح و بیمارستان المعمدانی غزه بود بیمارستانی که علیرغم همه پروتکل‌های جنگی و نظامی در امنیت از هر گونه گزند زمینی و هوایی باید باشد با شلیک موشک ارسالی آمریکا و عملگی رژیم کودک‌کش بر سر مردم بیمار غزه فرود آمد و تا این لحظه بیش از هزار نفر شهید شدند.

باکمال تاسف یکی از وحشی‌صفتان صهیونیست با توجیه ظالمانه خود آن را برای راحت کردن بیماران ارسال کردیم و دیگری که خاخام یهودی صهیونیست باشد در توجیه این حملات کودکان را به عنوان نیروهای خطرناک آینده و بمب‌های ساعتی قلمداد می‌کند.

جنایت المعمدانی چهره بدون روتوش اسرائیل را به تصویر کشید،حمله از سر استیصال و درماندگی برای گردانندگان بزرگترین ظالم خانه و وحشی‌نشینان که عمر رو به زوال آنان دیری نمی‌پاید بساط ظلم‌شان را طوفان‌الاقصی بر بادخواهد دهد،چرا که فلسطین پاره تن اسلام است و این قطعه از پیکر اسلام یقیناً به اصل خود باز خواهد گشت آنچه امروز قلب هر مسلمان و غیر مسلمان را آزرده خاطر کرده حمله نامشروع و غیرعرف موشک زدن به بیمارستان مجروحان غزه است.

المعمدانی نشان داد صهیونیست بی‌رحم‌ترین موجود روی عالم هستی است که تنها خود را می‌بیند ودیگران برایش اهمیت ندارد، اسرائیل که آمریکا فرش راه اوست و انگلیس حامی او و گرگ‌صفتان اتحادیه اروپا مدام از اهمیت دادن برای او بر هم دیگر سربقت می‌گیرند نمونه بارز و عینی شمر زمانه است.

رژیم کودک کش با اقدام سنگ‌دلانه خود جهان اسلام را در شوک و بُهت قرار داده به طوری که بدن‌های این شهدا بعضاً قطعه قطعه شده بیمارستان المعمدانی که این روزها نماد مظلومیت،و نمادبرملا ساختن چهره ۷۵ساله رژیم کودک‌کشی که خود را در پشت آمریکا و اروپا مخفی کرده بود.

المعمدانی ثابت کرد آمریکا و هم پیمانانش هیچ گاه نخواستند امنیت پایداری در سطح کره زمین وغرب آسیا حاکم شود.

المعمدانی ثابت کرد تنها آنان که فریاد دروغین حقوق بشر سر می‌دادند اینجا موشک بر پیکر بیمارستان المعمدانی زدند دل میلیون ها انسان را جریحه‌دار کردند اما این نگاه شوم آنان هر روز به شیوه‌ای المعمدانی را تکرار می‌کنند.

آنان که به سرعت بعد از جنایت بیمارستان المعمدانی تکرار چنین جنایاتی را در دستور کار خود برای عقب نشینی فلسطینیان قرار دادند،البته دیری نمی‌پاید که خون پاک این مردم مظلوم در همین عالم آنها را محو و نسل آنان را ریشه‌کن کند و امنیت پایدار در سطح جهان با نبود این پلید جماعت عالم گیر شود

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark