داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
همزمان با هفته بسیج:
همایش معتمدین،بزرگان و ریش سفیدان در هامون برگزار شد
کد مطلب: ۷۵۶۳۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۱
همایش معتمدین،بزرگان و ریش سفیدان با محوریت بصیرت افزایی و وحدت اقوام و مذاهب به مناسبت هفته بسیج در شهر محمدآباد برگزار شد.
همایش معتمدین،بزرگان و ریش سفیدان در هامون برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، همایش معتمدین،بزرگان و ریش سفیدان با محوریت بصیرت افزایی و وحدت اقوام و مذاهب به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار عوض‌علی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان،حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه،مولوی حسن‌زهی امام جمعه اهل سنت، پورشهابی فرمانده سپاه،راستگو معاون فرماندار،اعضای شورای اداری و ریش سفیدان و معتمدین در مسجد علی ابن ابیطالب شهر محمدآباد برگزار شد.

مسعود پورشهابی فرمانده سپاه هامون ضمن تبریک هفته بسیج، نهاد بسیج را الگوی موفقیت کشور و یکی از مهمترین نهادهای تشکیل شده پس از پیروزی انقلاب اسلامی دانست. وی افزود:بسیج از خود ملت و برای ملت و همیشه در کنار ملت هست.

ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان در همایش سران طوایف ضمن گرامیداشت هفته بسیج ،هدف از برگزاری این همایش را ارتقای وحدت و همدلی و انسجام مردم منطقه عنوان کرد: سران طوایف، ریش سفیدان و معتمدین به عنوان پیشگامان این وحدت در این عرصه همیشه همراه بوده اند.

سردار فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته مبارک بسیج به تشریح و تبیین فلسفه تشکیل بسیج، الگو گرفتن محور مقاومت از بسیج و چگونگی پیروزی عملیات طوفان الاقصی بر پایه تفکر بسیج پرداخت و با اشاره به اینکه در فرهنگ بسیجی شکست جایی ندارد و حزب الله همیشه پیروز است، اظهار داشت: در فرهنگ بسیجی نمی‌توانیم و کار نشدنی وجود ندارد چرا که بر پایه همین تفکر و فرهنگ است که حزب الله و گروه های مقاومت همواره پیروز هستند.

وی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به پیام رهبر معظم انقلاب که فرمودند که پیروزی فلسطین قطعی است به تشریح رویداد‌های پیرامون فلسطین پرداختند.

در پایان این مراسم شاعر بسیجی نوری سنچولی،شعری در وصف بسیج سرودند.
Share/Save/Bookmark