داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۲
 
خطیب جمعه بنجار؛
مسولان گزارش عملکرد خود را بیان کنند
کد مطلب: ۵۷۸۰۶
تاریخ انتشار:جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
امام جمعه بنجار در خطبه های نماز جمعه این هفته بنجار عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن در پایان سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مسولان عملکرد خود را ارائه دهند.
مسولان گزارش عملکرد خود را بیان کنند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجه الاسلام و المسلمین محمودپارسا در خطبه اول به بیان اهمیت وقف از دیدگاه اسلام پرداخت و تاکید کرد: در موارد وقفی جدید از قبیل سالن های ورزشی برای جوانان که از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی جلو گیری می کند سرمایه گذاری شود.

وی تصریح کرد: طبق روایات بزرگترین حسرتها روز قیامت بر کسی است که نتوانسته از ثروتش برای آخرت خود بهره برداری کند و برای وراث باقی گذاشته است.

حجه الاسلام پارسا در خطبه دوم بعد از سفارش به رعایت تقوای الهی به فرمایشات مقام معظم رهبری در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین پرداخت و ابراز داشت: بیش از ۷۰ سال بشریت شاهد بی سابقه ترین ظلم تاریخ آن هم در منظر مدعیان حقوق بشر می باشد و به امید خدا با همکاری و همدلی مسلمانان این غده سرطانی از بین خواهد رفت و ملت فلسطین پیروز خواهد شد.

خطیب جمعه بنجار در پایان به تشریح شعار سال توسط مقام معظم رهبری پرداخت و خاطرنشان کرد: با عنایت به روزهای پایانی سال مسئولین کارنامه خود را در تحقق رفع رکود، بیکاری و تورم ارائه دهند و در خصوص اینکه برای رفع محرومیت و اشتغال و بیکاری جوانان و برای عمران و ابادی سیستان در طول این چند سال چه کاری انجام داده اند گزارش ارائه دهند.
انتهای پیام
Share/Save/Bookmark