داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۱
 
صداهایی که در نقاط دور افتاده شنیده نمی شوند؛
گلایه شدید مردمان محور بزمان جبرآباد از دسترس خارج شدن برق / بخشدار بزمان: شبکه برق توسعه می یابد
کد مطلب: ۷۴۷۸۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲
بي‌نظمي قطع برق، مردم بخش بزمان شهرستان ایرانشهر را كلافه كرده، به طوري‌ كه قطع مكرر و روزانه چندين بار مشكلاتي را براي آنان به وجود آورده است.
گلایه شدید مردمان محور بزمان جبرآباد از دسترس خارج شدن برق / بخشدار بزمان: شبکه برق توسعه می یابد
به گزارش اوشیدا به نقل پهره؛ بزمان یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان بوده که در یکصد کیلومتری شمال غرب ایرانشهر و در ۴۳۰ کیلومتری مرکز استان زاهدان قرار گرفته است. 

مردم بزمان شهرستان ایرانشهر از بی نظمی هایی که در قطع برق این بخش و محور این منطقه با جبرآباد وجود دارد ابراز گلایه دارند.

مسئولین مشکلات برقی بخش بزمان را رفع کنند 

در این راستا سجادی، یکی از شهروندان بزمانی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: قطعی های مکرر برق در محور بزمان و جبر آباد مردمان این منطقه را کلافه کرده در حدی که دیگر صقر و تحمل برای آنان بی معنا شده است.

وی افزود: در طی سال‌های متوالی بارها مشکل برق و قطعی های مکرر آن توسط مسئولین پیگیری شده اما جز قول و وعده پوچ از آن ها چیزی دیده نشده است.

این شهروند بزمانی تصریح کرد: خواهشی که از مسئولین داریم این بوده که در راستای ارتقای امکانات برق به مناطق دور افتاده ای چون بخش بزمان توجه ویژه داشته باشند.


اصلاح و اجرای فاز اول شبکه برق محور بزمان جبرآباد

فرشاد فرح منش، بخشدار بزمان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: در راستای توسعه و اصلاح شبکه برق محور بزمان جبرآباد که همواره به دلایل مختلف از جمله سیل تخریب و از دسترس خارج می‌شده طی برنامه ریزی با توزیع برق شهرستان ایرانشهر قرار شد که فاز اول توسعه و اصلاح شبکه برق با نصب یکصد تیر صورت بپذیرد.


وی افزود: فاز دوم و تکمیلی در این مکان حداکثر طی دو ماه آینده جهت پایداری شبکه مدنظر اقدام می‌ شود.

 شبکه برق بزمان توسعه می یابد 

این مقام مسئول تصریح کرد: همچنین ۵ کیلومتر توسعه شبکه برق شهر بزمان نیز برداشت و تا پایان امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: از مجموعه خدوم توزیع برق شهرستان ایرانشهر در راستای همکاری و رفع مشکلات قطعی برق و ارتقا تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark