داخلی آرشيو يادداشت صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
مغلطه تریبون‌دار پرحاشیه برای فرار از ننگ جانب‌داری از اسرائیل
کد مطلب: ۷۵۵۹۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۲
تریبون‌دار پرحاشیه زاهدان در ادامه سخنان پرحاشیه و دشمن‌پسند خود در روز ۱۲ آبان‌ماه در خطبه‌های نمازجمعه اهل‌سنت زاهدان مجدد به مسئله نبرد طوفان الاقصی پرداخت.
مغلطه تریبون‌دار پرحاشیه برای فرار از ننگ جانب‌داری از اسرائیل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از عصرهامون، تریبون‌دار مغلطه گر زاهدان دو هفته پیش‌تر طی سخنانی مشمئزکننده مسئله فلسطین را به یک دعوای دوطرفه ۷۵ساله تقلیل داده و بدون پرداختن به جنایات چند دهه اخیر رژیم غاصب صهیونیستی درحالی‌که اکثر اراضی مردم فلسطین توسط این رژیم نامشروع غصب شده است؛ همگام با خواسته اسرائیلی‌ها پیشنهاد تشکیل دو کشور جداگانه را مطرح کرده است.

گذشت از آرمان آزادی قدس شریف یکی دیگر از مصداق‌های سقوط این فرد است و سخنان دشمن‌کام این فرد هر روز بیشتر نشان از انحراف عقیدتی وی دارد؛ پس از گذشت دو هفته، انتقادات و هجمه گسترده کاربران در فضای مجازی و افکار عمومی در محافل مختلف بر علیه ین تریبون‌دار مغلطه گر به دلیل دفاع و هواداری از رژیم صهیونیستی، وی روز جمعه ۱۲ آبان‌ماه بار دیگر با طرح تناقضات ادامه‌دار سعی در جبران مافات کرد که مجدداً مورد نقد و اعتراض اکثر جریانات داخلی و خارجی سنی و شیعه حامی فلسطین قرار گرفت.

وی مجدد مسئله تشکیل دو کشور مستقل را مطرح کرده و گواه حرف خود را در کمال ناباوری رأی مثبت جمهوری اسلامی ایران به طرحی داده است که توسط اعراب برای محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به سازمان ملل ارائه شده بود.

در این طرح مطول که توسط سران کشورهای عربی به سازمان ملل ارائه شده بود رژیم صهیونیستی به‌واسطه جنایات و نسل‌کشی محکوم شده و مسئله توقف فوری جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین مطرح شده بود.

همچنین در پایان این طرحی که از جانب کشورهای عربی ارائه شده بود و در قسمتی کوتاه، پرداختن به مسئله حقوق مردم فلسطین و تشکیل کشور فلسطین ارائه شده بود که این فرد با رندی و با استفاده از تکنیک مغالطه کنه و وجه تلاش کرده است سخنان دو هفته پیش خود در گذر از آرمان آزادی قدس را به جمهوری اسلامی بسط و تحت‌الشعاع قرار دهد.

پر واضح است که جمهوری اسلامی مسئله توقف جنگ و محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را مدنظر داشته و نگاه آن به مسئله اسرائیل به‌طورقطع نابودی آن و آزادسازی قدس شریف است. امروز تلاش‌های جمهوری اسلامی برای آزادی قدس و نابودی رژیم غاصب بر هیچ‌کس پوشیده نیست و مواضع بر حق مقامات کشور ما در مخالفت با این رژیم نامشروع زبان زد بوده و است.

از ابتدای شروع این جنگ نیز وزیر امور خارجه ایران طی یک دیپلماسی فعال و بااقتدار، ضمن حضور در کشورهای مختلف از جمله آمریکا و همچنین حضور در صحن عمومی سازمان ملل مواضع به حقی را علیه این رژیم نامشروع مطرح و اعلام رسمی کرده است.

انتظار عمومی جامعه مسلمان این است که این تریبون‌دار همچون سال‌های گذشته مواضعی تند و محکمی علیه رژیم غاصب صهیونیستی بگیرد و این‌گونه دفاعیات ایشان از این رژیم کودک کش موردپسند جامعه مسلمان ایران و استان نمی‌باشد.

جامعه جهانی امروز بر علیه رژیم صهیونیستی به پا خواسته و در اقصی‌نقاط جهان شاهد تجمعاتی چندصدهزارنفری برای محکومیت جنایات‌ها و نسل‌کشی این رژیم نامشروع است و مواضع این فرد زیبنده جامعه اسلامی نمی‌باشد.

شریف نخعی، کارشناس سیاسی

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark