داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستانمعاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان:
طرح انتقال آب از دریای عمان یکی از مهمترین طرح‌های عمرانی در سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۷۵۱۳۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳
معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طرح انتقال آب از دریای عمان یکی از مهمترین طرح‌های عمرانی در این استان، گفت: با هدایت و راهبری صحیح و به موقع باید مشکلات و موانع اجرایی را بر طرف کرد.
طرح انتقال آب از دریای عمان یکی از مهمترین طرح‌های عمرانی در سیستان و بلوچستان
به گزارش اوشیدا به نقل از خبرگزاری فارس، منصور بیجار امروز در جلسه بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان چابهار گفت: همانگونه که برای حل مشکلات اجرایی زیرساخت‌های آبرسانی و تأمین منابع اعتباری در کنار دستگاههای متولی، پیمانکاران و سرمایه گذاران هستیم؛ هیچ کوتاهی و کم کاری نیز در این خصوص از متولیان امر پذیرفته نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: طرح انتقال آب از دریای عمان یکی از مهمترین طرح های عمرانی در استان است که با اتمام هرچه سریعتر آن نه تنها مشکل کم آبی استان بر طرف خواهد شد؛ بلکه منابع آبی پایداری نیز برای دیگر استان های همجوار سیستان و بلوچستان فراهم می شود.

وی گفت: یکی دیگر از مسائل مهمی که باید در شهرستان چابهار به آن توجه ویژه ای شود استفاده بهینه از پساب فاضلاب است که با تصفیه آن علاوه بر آبیاری فضای سبز شهری ار این آب می توان برای شستشوی سطوح و خیابان ها و دیگر امور مرتبط نیز استفاده کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن بررسی مشکلات و موانع اجرایی حوزه آب چابهار سپاهی فرماندار این شهرستان نیز گزارشی در خصوص میزان پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های آبرسانی چابهار ارائه کرد.
Share/Save/Bookmark