داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
حمله مسلحانه تروریست ها به ناحیه مقاومت بسیج در نیکشهر/ یک نفر شهید شد
کد مطلب: ۶۶۱۳۰
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
حمله مسلحانه صبح امروز تروریست ها در نیکشهر باعث به شهادت رسیدن یک نفر از پرسنل سپاه شد.
حمله مسلحانه تروریست ها به ناحیه مقاومت بسیج در نیکشهر/ یک نفر شهید شد
به گزارش اوشیدا به نقل از عصرهامون، بر اساس گزارش روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، صبح امروز در مورخه 13 بهمن ماه 97 عوامل گروهک تروریستی، طی یک ‏اقدام تروریستی به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که در این اقدام تروریستی یک نفر از کارکنان سپاه به نام مرتضی علی احمدی شهید و ‏پنج نفر مجروح شدند.

گروهک تروریستی جیش الظلم که چند روز قبل نیز با کار گذاشتن دو بمب صوتی در حاشیه شهر زاهدان به دنبال ایجاد فضای رعب و وحشت بود مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، اظهار داشت: صبح امروز بر اثر حمله افراد مسلح به ناحیه مقاومت سپاه نیکشهر موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از نیروهای این نهاد شد.

وی افزود: در این حادثه دو فرد مسلح با عبور از دیوار مجاور اقدام به تیراندازی کرده که در این حادثه یک تن از کارکنان سپاه به نام مرتضی علی احمدی به شهادت رسیده و 5تن دیگر نیز مجروح شدند.

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با تاکید بر اینکه پیگیر دستگیری عاملان این حادثه هستیم، بیان کرد: تمام نیروهای امنیتی برای شناسایی و دستگیری این افراد بسیج شده و به زودی دستگیر خواهند شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر شهر در امنیت کامل قرار دارد و مجروحین این حادثه نیز برای مداوا به بیمارستان اعزام شده اند.

گل محمدی با اشاره به اینکه سرنخ های خوبی از عاملان این حمله تروریستی به دست آمده است، تصریح کرد: دستگیری عاملان این جنایت در اولویت کاری همه نهادهای امنیتی و انتظامی قرار داشته و با توجه به سرنخ های به جا مانده به سرعت دستگیر خواهند شد که اطلاعات تکمیلی به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark