داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در هفته پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛
سرپرست اداره محیط‌زیست سیستان و بلوچستان چهره برگزیده پژوهش و فناوری
کد مطلب: ۷۵۶۷۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۷
در هفته پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان از سرپرست اداره کل حفاظت محیط‌زیست به‌عنوان چهره برگزیده فعال در پژوهش و فناوری تقدیر شد.
سرپرست اداره محیط‌زیست سیستان و بلوچستان چهره برگزیده پژوهش و فناوری
به گزارش پایگاه خبری «اوشیدا» به نقل از روابط‌عمومی اداره کل حفاظت محیط‌زیست سیستان و بلوچستان، مراسم تقدیر از چهره‌های برگزیده فعال در پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، رؤسای دانشگاه‌های استان، نخبگان و پژوهشگران برتر استان در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

در این مراسم از محمدرضا علیمرادی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان به‌عنوان مدیر علمی و برگزیده فعال در حوزه پژوهش و فناوری تقدیر و تجلیل گردید.

وی با عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ابزار علم در پیشرفت کشور در راستای انجام وظایف سازمانی در حوزه محیط‌زیست از گذشته تا کنون، همیشه سعی بر آن داشته تا با رویکرد علمی و انجام تحقیقات پژوهشی، فعالیت‌های اجرایی و میدانی را عملی نماید.

علیمرادی سرپرست اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان همچنین ضمن هدف‌گذاری و گره‌گشایی از مشکلات زیست‌محیطی استان با بهره‌گیری از ابزار علم در راستای اجرای سیاست‌های دولت مردمی و خدمت به مردم صبور سیستان و بلوچستان عمل نموده است.

محمدرضا علیمرادی از چهره‌های برتر علمی و پژوهشی محیط‌زیست کشور، دانش‌آموخته دکتری آب‌وهواشناسی، گرایش تغییرات اقلیمی است و تا کنون بیش از ۴۰ مقاله علمی - پژوهشی در سطح ملی و بین‌المللی و اجرای ده‌ها طرح مطالعاتی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف محیط‌زیست در رزومه علمی خویش دارد و بدین دلیل حائز این رتبه در جشنواره پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان گردیده است.انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark