داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فیلم؛
رفع مشکلات منطقه سیستان با استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان مردمی
دستیار مردمی استاندار سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۷۶۱۱۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۷
دستیار مردمی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شورای مردمی سازی فرمانداری‌ها در منطقه سیستان با هدف رفع مشکلات منطقه سیستان با استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان مردمی تشکیل شده است.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، رضا جعفری با توجه به نشست شورای مردمی سازی که در منطقه سیستان و در فرمانداری ویژه زابل برگزار شد در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: این نشست با هدف واسپاری امور و دخالت مردم در حوزه تصمیم‌گیری، اجرا و نظارت با حلقه های میانی که اعضای شورای مردمی سازی در فرمانداری‌ها هستند برگزار شده است.

دستیار استاندار سیستان و بلوچستان افزود: اعضای شورای مردمی سازی فرمانداری‌ها با همت دستیاران فرمانداران تکمیل شده تا بتوانیم متناسب با شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردم هست، هویت بخشی به جریان‌های نخبگانی و دانش‌آموزی، دانشجویان از اهداف مهم شبکه مردمی سازی و شورای مردمی سازی در استان سیستان و بلوچستان است داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین کادرسازی و پرورش مدیران جوان از مهترین دستورالعمل‌ها و دستورات استاندار محترم سیستان و بلوچستان است که به این شبکه محول کردند.

جعفری تصریح کرد: اکثریت کسانی که در این شبکه مردمی سازی حضور دارند از دانش‌آموزان، دانشجویان، گروه‌های مردمی و گروه‌های جهادی هستتد که تصمیم بر این است با این گروه حجم عظیمی از مشکلات منطقه حل شود و نشاط، شادابی و رونق اقتصادی را با استفاده از ظرفیت جوانان در منطقه شمال سیستان و بلوچستان و استان برگردانیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark