داخلی آرشيو خبر صفحه مشکلات مردم
امتیاز مثبت 
۱۰
 
عدم عزل رئیس هیات فوتبال زابل / حاکم بودن روابط یا ضوابط در فوتبال استان +سند
کد مطلب: ۳۸۰۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۱۱
اوشیدا:با گذشت بیش از 4 ماه از زمان اعلام نظر کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر عزل رییس هیات فوتبال شهرستان زابل این حکم تاکنون اجرا نشده است .
عدم عزل رئیس هیات فوتبال زابل / حاکم بودن روابط یا ضوابط در فوتبال استان +سند

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:به دلیل وجود برخی تخلفات و اجرا نکردن احکام کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال از سوی هیات فوتبال شهرستان زابل این کمیته طی حکمی درتاریخ۹/۸/۹۱ دستور عزل رییس هیات فوتبال این شهرستان را صادر می کند که متاسفانه به علت وجود برخی روابط فی مابین رییس هیات فوتبال زابل با برخی افراد این حکم پس از گذشت چندین ماه هنوز اجرا نشده است .

جمعی کثیری از مربیان و بازیکنان فوتبال شهرستان زابل در نامه ای به پایگاه خبری اوشیدا علت اصلی تاخیر در اجرای حکم فدراسیون فوتبال رابرگزاری انتخابات هیات فوتبال استان در سال آینده و حمایت هیات فوتبال زابل از شخص خاص معرفی کرده اند وضمن اشاره به سیر نزولی فوتبال در شهرستان زابل و حذف نمایندگان این شهرستان از مسابقات استانی و کشوری خواستار پیگیری این موضوع از سوی پایگاه خبری اوشیدا شده اند .

پایگاه خبری اوشیدا براساس اهداف خود که همان پیگیری مشکلات و مطالبات مردم سیستان می باشد این موضوع را پیگیری و نتیجه را متعاقبا منعکس خواهد کرد .

Share/Save/Bookmark