داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۱
 
یادداشت؛
چرا آمریکا نباید از حقوق بشر حرف بزند
کد مطلب: ۷۵۳۶۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۰ تير ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۵
شکنجه‌گری و ظلم به ملت‌ها از دیگر جنایت‌هایی است که دولت آمریکا در طول سال‌ها روا داشته است و موارد زیادی از نقض حقوق بشر توسط دولت ایالات متحده امریکا وجود دارد.
چرا آمریکا نباید از حقوق بشر حرف بزند
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری در یادداشتی به اوشیدا نوشت: تیرماه هرسال فرصتی است تا به بررسی جدی حقوق بشر به سبک آمریکایی‌ها بپردازیم آمریکای جنایت‌کاری که در تاریخ ۲۰۰ساله خود تنها ۱۶ سال هیچ جنگی نکرده، کشوری که دست جنایت‌بازی در اکثر جنایات جهان به‌صورت مستقیم و نیابتی دارد و از جنایات در دهه اول انقلاب از ترور و بمب‌گذاری تا تجهیز صدام به انواع سلاح‌های جنگی متعارف و غیرمتعارف جنگ نفت‌کش‌ها است.

این آمریکاست که هواپیمای مسافری ایران را در سال ۶۷ با شلیک موشک فینیکس حرارتی از ناو یواس‌اس وینسنس متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در ارتفاع ۱۲ هزارپایی بر فراز خلیج‌فارس مورد هدف قرار می‌دهد و تمامی ۲۹۰ سرنشین آن که شامل ۴۶ مسافر غیرایرانی و ۶۶ کودک بودند، مظلومانه جان باختند و رئیس‌جمهور تروریست آمریکا بر سینه آن فرمانده جنایت‌کار ناو مدال شجاعت نصب می‌کند.

این سرزمین یانکی‌هاست که بشر در آن حقوقی برایش متصور نیست، بشر در آن غرق در لجن سرای فراماسونرها با آموزه‌های شیطانی در حال شکل‌گیری تمدن قرون‌وسطی است؛ اما نگاه غالب مردم آمریکا نه بزرگ به سیاست‌های آنان است.

شما هرگز نمی‌توانید در بین ۳۰ رئیس‌جمهور پیشین آمریکا فردی را پیدا کنید که غرق در فساد جنسی و اخلاقی نباشد، افرادی همچون بایدن ترامپ، اوباما، بوش پسر و بوش پدر کلینتون کارتر، اینها بخشی از سیاست‌بازان لجن خانه آمریکا هستند که دو رئیس‌جمهور اخیر غرق در فساد جنس و اقتصادی هستند

آمریکا به دلیل ساختار استکبارانه‌اش هرگز نمی‌تواند فهمی از حقوق بشر داشته باشد، کشوری که در رحِم خود محل پرورش تمامی تفکرات تروریستی و جریان‌سازی‌های تکفیری است، مردم خود را در بدترین شرایط ممکن مدیریت می‌کند.

مقام معظم رهبری می‌فرمایند، بنده عرض می‌کنم هر کس دیگری [هم‌] درباره حقوق بشر حرف بزند، آمریکایی‌ها حق ندارند درباره حقوق بشر حرف بزنند؛ [چون‌] دولت آمریکا بزرگ‌ترین نقض‌کننده حقوق بشر در دنیا است؛ نه دیروز، همین امروز، همین حالا؛ این‌ها کسانی هستند که رژیم غاصب صهیونیستی به پشتوانه این‌ها و پشت‌گرمی این‌ها است که دارد این همه شرارت در این منطقه می‌کند فلسطین در چه وضعی است؟ فلسطینی‌ها در چه وضع‌اند؟ غزّه در چه حالی است؟ احوال مردم غزّه را مردم دنیا نمی‌دانند؟ بیمار محتاج درمان اضطراری در آن قطعه مظلومِ زمین، روی زمین‌مانده است، داروهای ابتدایی در اختیار او قرار نمی‌گیرد! چرا؟ چون آمریکا پشت سر رژیم صهیونیستی غاصب است. (امام خامنه‌ای).

کشوری که خود را بهشت دنیا معرفی می‌کند بر اساس نرخ مصرف داروهای افسردگی توسط بهداشت جهانی رتبه اول را از آن خودکرده است، مروج شیطان‌پرستی، هم‌جنس‌بازی، ازدواج با محارم و کودک‌آزاری، ازدواج با کودکان، جنایات زیر پوستی که در کلیساها با لعاب معنویت‌گرایی کاذب سال‌های سال است با سیاست‌های آمریکا در حال وقوع است.

مروج سینمای کثیف هالیوود برای جذب هنرپیشه‌های هم‌جنس‌باز و زناکار کشوری با بیشترین تولیدات فیلم‌های پورن درجهان که رکورد جهان را شکسته است، کشوری با تولد سالانه صدها هزار کودک نامشروع، کشوری که بر اساس اطلاعات عادی و اعترافات عمومی هر ۵ زن یک‌بار حداقل در دوران زندگی‌اش مورد تجاوز قرار گرفته است، کشوری که هیچ قید بندی نسبت به حقوق بشر ندارد چرا که بیشترین جنایات در این کشور از سرقت تا قتل و جرح صورت می‌گیرد.

تنها کشوری که از رئیس‌جمهور تا معاون رئیس‌جمهورش همجنس‌باز و حامی آنان و برای اینکه کسی متعرضشان نشود آن را قانون کردند.

آمریکا تنها کشوری است که در امور همه کشورهای دنیا دخالت می‌کند و هر کشوری که به او چراغ‌سبز نشان ندهد محکوم به فنا است تنها کشوری که کلکسیونی از رئیس‌جمهور را به خود تاکنون دیده ازآنچه بیش از همه در تاریخ آمریکا آمریکایی‌ها را آزار می‌دهد برده‌داری رؤسای جمهور آمریکا طی ۱۶۰ سال گذشته است، آفریقایی، اروپایی، دورگه، چند رگه، زرد، سفید، سرخ و غیره است.

تنها کشوری که برای خود این حق را اختیار کرده که در اکثر کشورهای دنیا پایگاه نظامی بزند، آمریکا کشوری که استاد تحریم دارویی علیه ایران مخصوصاً بیماران خاص که تنها ظرف پنج سال گذشته بیش از هزار بیمار خاص با مرگ تدریجی از دنیا رفتند.

پدر معنوی منافقین و حامی جدی آنان با ترور ۱۷ هزار ایرانی و تا امروز در بسیاری از جنایات و فتنه‌ها جریان منافقین پیش‌گام بوده است.

در اختیار داشتن اتاق جنگ نرم با ایجاد بیش از ۱۷۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان و حامی اصلی کانال‌ها و سایت‌های مخالف جمهوری اسلامی است.

تنها کشوری است که رهبری تمام کودتاهای مخملی را در دنیا برعهده دارد تنها کشوری است که اساس و پایه تروریست در آنجا بنیان‌گذاری می‌شود و شهادت فرمانده مقاومت حاج‌قاسم سلیمانی مردی که در خط مقدم مبارزه با تروریست بوده توسط این کشور تروریستی اتفاق افتاده است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark