داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
هر بار کمر استکبار در روز انتخابات خرد می شود/مردم این بار هوشیار به پای صندوق رای می آیند
کد مطلب: ۷۳۳۸۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵
احمد ملاشاهی گفت: با توجه به نزدیک شدن تنور داغ انتخابات، مردم بر اساس معیارهایی که رهبر انقلاب اسلامی فرموده اند نامزد انتخاباتی خود را انتخاب کنند.
هر بار کمر استکبار در روز انتخابات خرد می شود/مردم این بار هوشیار به پای صندوق رای می آیند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین مولفه های انقلابی گری مردم در طول چهار دهه گذشته حضور با شکوه آنها پای صندوق های رای بود، مسئله ای که هر بار با حضور حداکثری مردم با عث خرد شدن استخوان های استکبار جهانی می شود.

مردم ایران نشان داده اند که با وجود کارشکنی هایی که غرب سال هاست بر علیه ملت انجام می دهد اما همواره به آرمان های خود پایبند هستند و انتخابات را یک اصل برای نظام خود می دانند.

در همین رابطه احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی به خبرنگار ما گفت: اردیبهشت سال ۹۶ روزی بود که کمر استکبار جهانی با حضور حداکثری مردم در انتخابات شکست.

وی افزود: هر چند دولت کوتاهی هایی نسبت به معیشت مردم در هشت سال گذشته داشته است اما حساب آن از انتخابات جداست و این بار مردم می دانند که انتخاب اصلح ارمغان بهتری برای کشور خواهد داشت.

ملاشاهی بیان کرد: دشمن سال هاست که با هدف کمرنگ کردن حضور انتخابات و همچنین مراسمات ملی دست به نقشه های شومی در فضای رسانه ای می زند که این امر با هوشیاری مردم در سال های گذشته خنثی شده است.

وی اظهار کرد: در دوره قبل دشمن آنقدر بر روی فضای فکری جامعه کار کرده بود که انتظار حضور کمرنگ در انتخابات را داشت، اما با حماسه حضور مردم مواجه شد و میلیون ها دلاری که صرف رسانه های فارسی زبان خود کرده بود را به گونه ای به دست باد داد.

وی گفت: بسیاری بر این باورند که انقلاب اسلامی ریزش های داشته است، باید به این دست از افراد گفت که در طول عمر پر برکت انقلاب آنقدر رویش وجود داشته است که آمار ریزش ها به چشم نمی آید.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ مردم با هوشیاری کامل به سراغ نامزد اصلح خواهند رفت چرا که در طول سال های قبل این تجربه را به دست آورده اند که یک انتخاب نادرست می تواند باعث فروپاشی اقتصاد مردم و کشور شود.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن تنور داغ انتخابات، مردم بر اساس معیارهایی که رهبر انقلاب اسلامی فرموده اند نامزد انتخاباتی خود را انتخاب کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark