داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
برای پیروزی در جنگ اقتصادی به مکتب سلیمانی ها نیاز داریم
کد مطلب: ۷۱۶۵۸
تاریخ انتشار:جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت السلام علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.
برای پیروزی در جنگ اقتصادی به مکتب سلیمانی ها نیاز داریم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه گفت: در محرم و صفر با برافراشتن یک بیرق در درب منزل می توانیم عزادار حسین(ع) باشیم.

وی افزود: امام راحل پرچم توحید را در کشور برافراشته کرد و ما را در مسیر عاشورا قرار داد، شهدا ایمان آوردند به این حرکت امام و جان را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی گفت: امروز باید کتاب دفاع مقدس برای گام دوم انقلاب را باید بازخوانی کنیم، مسئولان بیشتر از همه باید مطالعه کنند که چطور تمام کفر به جنگ ما آمده بود.

امام جمعه زابل بیان کرد: مسئولان با مطالعه کتاب مقدس می توانند خود را از جنس میرحسینی ها قرار دهند می توانیم در میدان جنگ اقتصادی، فرهنگی و نرم بر دشمن پیروز شویم به شرطی که همه مسئولان از جنس شهدا باشد.

وی خاطرناشن کرد: حصر آبادان اگر شکسته شد با روحیه انقلابی و فکر بلند بود، رزمندگان در این عملیات از همه داشته های خود استفاده کردند و همت بلندی داشتند.

امام جمعه زابل بیان کرد: امروز هم خرمشهرهای بسیاری در پیش داریم، در عرصه فرهنگی و سیاسی امروز باید به همان شکل بتوانیم خرمشهرها را آزاد کنیم.

وی با بیان اینکه خرمشهر اکنون اقتصاد ما است گفت: باید یک دل و یک زبان تحت فرماهندهی کل قبا بتوانم سربلند از این جنگ ها بیرون آییم.

وی گفت: امروز به مکتب سلیمانی ها و حسین فهمیده ها برای پیروزی در میدان جنگ نیاز داریم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark