داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه زهک:
مشارکت حداکثری یعنی ناامیدی دشمن
کد مطلب: ۷۶۰۶۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۳
امام جمعه زهک گفت: مشارکت حداکثری مردم ایران در انتخابات باعث می‌شود دشمنان کشور، ناامید شوند.
مشارکت حداکثری یعنی ناامیدی دشمن
حجت الاسلام والمسلمین مجید پوراندخت در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: مشارکت باید خوب و قوی انجام گیرد و در امنیت سالم باشد، زیرا با رای دادن ما و نماینده ای که انتخاب می‌کنیم نه‌تنها در سرنوشت منطقه بلکه در سرنوشت کشور نیز تأثیر دارد.

وی افزود: کسی که انتخاب می‌کنید انقلابی باشد و خود را سرباز ولایت بداند گوش به فرمان ولی باشد و تحت تاثیر حرف‌های ناصحیح قرار نگیرد، یک نماینده باید قانون‌گذار باشد و به اصول و ارزش‌های این انقلاب قرص و محکم باشد.

پوراندخت خاطرنشان کرد: این انتخابات با آرای مردم شکل می‌گیرد و نماینده انتخاب می‌شود، هیچ شبهه و ابهامی نباید ذهن ما را از مشارکت در انتخابات مجلس منصرف کند و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۱۱ اسفند حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد زد و باعث می شود دشمنان، ناامید و دوستان امیدوار شوند.

امام جمعه زهک تصریح کرد: اگر انتخاب نکنیم دشمنان بریا ما انتخاب می‌کنند و لذا وظیفه داریم هم شرکت کنیم و هم دیگران را تشویق کنیم، همه کسانی که در جامعه حق کلامی دارند و به اقتدار و عظمت ایران می‌اندیشند، موظف هستند دستاوردهای انقلاب را تبیین و جامعه را دلگرم به حضور در انتخابات کنند.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark