داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه سپاه زابل:
سپاه پاسداران بازوی قدرتمند جمهوری اسلامی ایران است
کد مطلب: ۷۵۱۹۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۹
فرمانده ناحیه زابل گفت: سپاه پاسداران یکی از بازوان قدرتمند جمهوری اسلامی ایران است که در تمامی عرصه‌ها جانفشانی کرده است.
سپاه پاسداران بازوی قدرتمند جمهوری اسلامی ایران است
موسی سنچولی فرمانده ناحیه زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: دوم اردیبهشت یادآور دلاورمردی و جانفشانی‌های مجاهدانی است که با تکیه به پروردگار متعال و سرلوحه قرار دادن مکتب حسینی در دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خود گذشتگی نشان داده و ایثارگری را به معنای واقعی کلمه محقق ساختند.

وی افزود: هر انسان منصف و برخوردار از وجدان صادق تصدیق می‌کند که این نهاد مقدس امروز با اقتدار، آمادگی و توانمندی‌های همه‌جانبه راهبردی در کنار سایر نیروهای مسلح در زمره ارکان مهم حفاظت از انقلاب و نظام می‌درخشد و نه تنها موجب امنیت و آرامش ملت عظیم‌الشأن ایران و ارتقای قدرت بازدارندگی کشور است بلکه هراس و عصبانیت اردوگاه دشمنان رنگارنگ این سرزمین را سبب شده است.

سنچولی تصریح کرد: این نهاد مکتبی که همپای انقلاب متولد و مسئولیت خطیر پاسداری از انقلاب، دفاع از نظام و آرمان‌های بلند امام راحل و شهدای والا مقام و معزز را عهده دار شد، در تمامی صحنه‌ها حضور پررنگ و موثر داشته و با اقتدار و هوشیاری به رویارویی با استکبار جهانی برخاسته است به گونه‌ای که امروز این نهاد انقلابی دارای تجربه‌های گران بها و ارزشمندی است و رشادت‌های بی‌شمار این جان برکفان در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

فرمانده ناحیه زابل خاطرنشان کرد: هدف غایی سپاه پاسداران توسعه و اعتلای ایران عزیز اسلامی در عرصه‌های مختلف بوده است و چه بسا که تاکنون با اجرای طرح‌های بزرگ در سراسر کشور و دستاوردهای بیشمار و ارزشمند، این مهم را تحقق و جامه عمل پوشانده است.

وی تاکید کرد: پاسداران دلیرمرد در دوران دفاع مقدس با تکیه بر توان دفاعی خود، نقش پررنگی در بیرون راندن دشمن از خاک این مرز و بوم داشتند و در دهه‌های اخیر هم این نیرو‌های انقلابی در کنار وفای به‌عهد خود با مردم برای خدمت صادقانه در عرصه جهاد و سازندگی کشور، با صدور پیام آزادگی و آزادمردی برآمده از بطن انقلاب اسلامی به دیگر ملت‌های آزادی‌خواه، در نبرد با دشمنان اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خود را فدای ملت کردند.

سنچولی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از بازوان قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که همواره در حفظ تمامیت ارضی، عزت، استقلال و آزادی کشور با تمام وجود خالصانه با تمام وجود مجاهدت نموده است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark