داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان هامون:
فرهنگ‌سازی مهم‌ترین روش افزایش جمعیت است
کد مطلب: ۷۶۲۷۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۰
خطیب نمازجمعه شهرستان هامون گفت: فرهنگ‌سازی مهم‌ترین و مؤثرترین راه افزایش جمعیت در کشور است تشویق به فرزندآوری در بین نسل جدید کار جهادی است.
فرهنگ‌سازی مهم‌ترین روش افزایش جمعیت است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گزمه ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: مسئله جوانی جمعیت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که همه باید در این زمینه تلاش کرده و عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کنیم که کشور در سیاه‌چال پیری جمعیت گرفتار نشود.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی مهم‌ترین و مؤثرترین راه افزایش جمعیت در کشور است تشویق به فرزندآوری در بین نسل جدید کار جهادی است از ثمرات عملیات فتح خرمشهر الگوپذیری از آن در بین آزادی‌خواهان عالم است که یک نمونه آن در غزه اتفاق افتاد. امروز به برکت مجاهدت در جنگ و به‌دست‌آوردن تجربیات فراوان توانستیم چندین کشور مثل عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و.. را از چنگال مستکبران و عوامل آن نجات بدهیم.

خطیب نمازجمعه هامون افزود: در مسئله طرح رزاق جمع‌آوری سوخت در سیستان ضمن تقدیر و تشکر از استاندار در حمایت از این طرح و پاسخ‌گوی چند نکته ضروری است اصل این طرح مورد حمایت است؛ اما شروطی باید نسبت به درآمد و هزینه‌کرد با مردم حرف زده شود نسبت به عاملین فروش مردم حرف‌وحدیث دارند درخواست می‌شود به‌صورت شرکتی و تعاونی مردم را سهام‌دار کنند.

وی افزود: نظارت بر هزینه‌ها شود این پول و جاهای که هزینه شده آیا ایجاد اشتغال شده یا نه؟ آیا جاهای که هزینه شده در اولویت
بوده یا خیر؟
Share/Save/Bookmark