داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرعامل آبفا سیستان خبرداد:
کشف ۷ انشعاب غیر مجاز در شهرستان هامون
کد مطلب: ۷۵۳۱۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۳
مدیرعامل آبفا سیستان گفت: در بررسی صورت گرفته و پایش شبکه آب شرب بخشی از شبکه شهرستان هامون ۷ انشعاب غیرمجاز کشف شد.
کشف ۷ انشعاب غیر مجاز در شهرستان هامون
 امید حسینی در گفتگو با خبرنگارپایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: درحالی که مردم سیستان در بسیاری از نقاط با مشکل افت فشار آب شرب مواجه هستند و منابع آبی در شرایطی قرار دارد که باید بیش از گذشته نسبت به صرفه جویی و مصرف صحیح آب حساس باشیم اما متاسفانه شاهد هستیم دراین شرایط برخی از افراد سودجو اقدام به استفاده غیر مجاز از آب شرب می‌کنند.

وی با اشاره به بازدید از روند پایش شبکه آب شرب در شهرستان هامون افزود: در بررسی صورت گرفته و پایش شبکه آب شرب در بخشی از شهرستان هامون ۷ انشعاب غیر مجاز کشف و جهت متخلفان پرونده تشکیل داده شد.

مدیرعامل آبفا سیستان تصریح کرد:‌ اینکه عده ای بدون درنظر گرفتن شرایط آبی منطقه و مشکلات سایر مردم اقدام به استفاده غیرمجاز و آبیاری باغات و زمین‌های کشاورزی خود نمایند حتی شرعا هم صحیح نیست و مردم باید نسبت به سرنوشت یکدیگر حساس باشند و هرگونه استفاده غیرمجاز را گزارش نمایند تا هرچه سریع‌تر نسبت به قطع انشعاب و برخورد با متخلفان اقدام لازم صورت گیرد .

وی خاطرنشان کرد :‌در بسیاری از مواردی که مردم یک منطقه از مشکل افت فشار آب گلایه داشته‌اند پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که استفاده غیرمجاز برخی از اهالی یکی از علت‌های اصلی بروز مشکل برای سایرین می‌باشد به همین جهت آبفا در برخورد با کسانی که اقدام به استفاده نادرست از آب شرب نمایند با جدیت برخورد می‌کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark