داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان کرد؛
سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در فضای ایران یعنی در مقابل تعرض هر بیگانه ای عکس العمل نشان خواهیم داد
کد مطلب: ۶۷۲۱۱
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶
امام جمعه نیمروز گفت: مرزها خط قرمز ماست و هر دشمنی به آن تعرض کند بر نخواهد گشت و نابود خواهد شد.
سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در فضای ایران یعنی در مقابل تعرض هر بیگانه ای عکس العمل نشان خواهیم داد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر شهید مصطفی چمران است کسی که همه تجربیات نظامی و انقلابی خود را در خدمت نظام و انقلاب قرار داد به همین مناسبت ۳۱ خرداد روز بسیج اساتید نام گذاری شد وی اولین گروه های پاسداران انقلاب را تربیت و سازماندهی کرد.

خطیب نماز جمعه نیمروز اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی نهادی منسجم مستقل و زیر نظر ولی فقیه به منظور پرداختن به امر تبلیغات دینی و اسلامی تاسیس شده امروز سالروز تاسیس سازمان تبلیغات به فرمان امام خمینی در سال ۱۳۶۰ نیز می باشد.

وی افزود: مبلغین دینی باید خادم و خدمتگذار امت اسلام و قرآن باشند و در جهت هدایت و روشنگری و تقویت ایمان مردم تلاش کنند، اهمیت و جایگاه تبلیغ خیلی مهم است و خداوند در قرآن می فرماید هر کس یک فرد گمراه را هدایت کند گویا همه امت را هدایت کرده است.

حجت الاسلام راشکی با اشاره به یکم تیرماه روز ملی اصناف اظهار داشت: اصناف می توانند در راستای حمایت از تولید ملی، افزایش صدور کالاهای داخلی به کشور های هدف در جهت سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی و کاهش بیکاری در کشور اقدامات موثری انجام دهند.

امام جمعه نیمروز تصریح کرد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در فضای ایران توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حامل پیام آشکار، واضح، قاطع، سریع و دقیق است که مدافعان مرزهای میهن اسلامی در مقابل تعرض هر بیگانه ای به این سرزمین عکس العمل های قاطع تمام کننده و قطعی خواهند داشت، مرزها خط قرمز ماست و هر دشمنی به آن تعرض کند بر نخواهد گشت و نابود خواهد شد.

وی ادامه داد: امنیت امروز جامعه مدیون دلاوران سبز پوش و زحمات شبانه روزی پاسداران است، این عزیزان شجاع و قوی در مقابل انواع تهدیدات پیچیده داخلی و خارجی علیه نظام اسلامی ایستادگی و با آن ها مقابله می کنند.

حجت الاسلام راشکی عنوان داشت: مشکل قطعی و کم فشاری آب شرب در برخی روستاهای شهرستان در این فصل گرم سال مردم را دچار مشکل کرده است از اداره آب روستایی شهرستان نیمروز می خواهیم این مشکل را پی گیری و هر چه زودتر حل کند.

انتهای پیام/3953
Share/Save/Bookmark