داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در آستانه سالگرد شهادت شهید سلیمانی؛
محبوبیت سردار دلها در روستای نزدیک مرز ایران و افغانستان/حاج قاسم قهرمانی تکرار نشدنی ما است
کد مطلب: ۷۲۶۹۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۷
دریکی از روستاهای مرزی شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان مردم با نزدیک شدن به ۱۳ دی ماه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با نصب بنر و تصاویر حاج قاسم خود را آماده مراسمات این روز می کنند.
محبوبیت سردار دلها در روستای نزدیک مرز ایران و افغانستان/حاج قاسم قهرمانی تکرار نشدنی ما است
به گزارش اوشیدا؛ با نزدیک شدن به اولین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی مردم سیستان خود را برای عزاداری در این روز آماده می کنند، آنها با شرکت در مراسمات و نصب تصاویر این شهید دل های خود را یک بار دیگر آماده می کنند.

در همین رابطه دریکی از روستاهای مرزی شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان مردم با نزدیک شدن به ۱۳ دی ماه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با نصب بنر و تصاویر حاج قاسم خود را آماده مراسمات این روز می کنند.

این مردم گویا حاج قاسم را از هر کسی بهتر می شناسند، به نظر می رسد برای اولین سالگرد شهادت حاج قاسم لحظه شماری می کردند تا بغض یک ساله خود را از گلو بیرون بیاورند.

حاج قاسم سلیمانی در بین مردم سیستان و بلوچستان محبوبیت بالایی دارد، همرزم بودن رزمندگان سیستانی در لشکر 41 ثارالله باعث شده است تا رابطه عمیق و قدیمی بین این مردم و این شهید گرانقدر بوجود آید.

این روزها تصاویر حاج قاسم سلیمانی در خانه و محله های بسیاری نصب شده است تا مکتب این یادگار دفاع مقدس که مرزها، حرم ها و خاک کشور را حفظ کرده همچنان ادامه داشته باشد.

حاج قاسم قهرمانی تکرار نشدنی است


شیرعلی محمدی یکی از ساکنین روستای مرزی یار محمد علم در گفت و گو با خبرنگار کا گفت: حاج قاسم سلیمانی برای ما یک مرد بزرگ و قهرمانی تکرار نشدنی است.


وی افزود: وجود این شهید گرانقدر، امنیت را برای مردم ایران به ارمغان آورده است لذا باید امروز قدردان ۴۰ سال فعالیت او در زمینه تامین امنیت در کشور و خارج از مرزها باشیم.

محمدی بیان کرد: امروز بسیاری از مردم حاضرند برای انتقام حاج قاسم سلیمانی جان خود را فدا کنند، این شهید شخصیت بزرگی بود و جایگاه بالایی در دل همه آزادی خواهان جهان دارد.

وی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم راه این شهید را در پیش بگیریم وظیفه داریم تا به فرزندان خود تفکر حاج قاسم را بیاموزیم و آنها را پرورش یافته مکتب شهید سلیمانی قرار دهیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark