داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
در پی حمله کور تروریستی مزدوران دشمن:
آنهایی که پشت درب کلانتری ۱۶ ماندند سر از جاده خاش درآوردند
کد مطلب: ۷۵۳۹۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۲
روز گذشته در پی حمله کور تروریستی مزدوران دشمن که از سر ضعف و استیصال آنان صورت گرفته بود؛ در جاده زاهدان به خاش چهار تن از نیروهای خدوم پلیس راهور به شهادت رسیدند.
آنهایی که پشت درب کلانتری ۱۶ ماندند سر از جاده خاش درآوردند
 به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از  عصرهامون، کارشناسان عرصه نظامی معتقدند که حمله کور تروریستی زمانی صورت می‌گیرد که مهاجمین از سر ضعف، توان نظامی و اطلاعاتی را ندارند و به دنبال زنده نگاه داشتن نام خود هستند.  این در حالی است که تروریست‌های مسلح ۱۷ تیرماه گذشته طی یک حمله از قبل برنامه ریزی شده به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کردند و با هوشیاری و مقاومت مناسب نیروهای این کلانتری به در بسته خورده و در نهایت بدون به دست آوردن کوچکترین نتیجه‌ای به هلاکت رسیدند.
  شکست سنگین تروریست‌ها در عملیات کلانتری ۱۶ زاهدان موجب آن شد تا هم در عرصه سیاسی مورد هجمه سنگین اپوزیسیون‌های خارج نشین قرار بگیرد و هم قدرت نظامی خود را ضعیف و ناتوان نشان بدهد.
  این هجمه سنگین انتقاد و فشار به گروهک‌های تروریستی طی سالیان گذشته بی‌سابقه بوده و موجب پاسخ رسانه‌ای عناصر آن به انتقادات شد اما نتوانست نتیجه‌ای برای آنان رقم بزند که از این رو این حمله کور تروریستی به گشت راهور برنامه ریزی شد. 
حمله به واحد گشت راهور که بیشتر جنبه خدماتی برای مردم دارد و حضور آنان بیشتر در زمینه سلامت جان مردم در جاده‌ها می‌باشد؛ دستاورد بزرگی برای گروهک‌ها به حساب نمی‌آید؛ زیرا این شهدا نیروهای خدوم امنیتی نبوده و دخالتی نیز در این زمینه ندارد و ننگ شکست بزرگ آنان در عملیات کلانتری ۱۶ زاهدان را جبران نخواهد کرد.
  حمله به نیروهایی که در زمینه سلامت جان مردم تلاش می‌کنند و حضور آنان به یقین کمک بزرگی برای کاهش تصادفات و همچنین کمک به مردم در جاده‌ها می‌باشد؛ بر ننگ شکست قبلی تروریست‌ها مضاعف شده و رسانه‌های معاند نظام که به صورت مداوم از تصادفات جاده‌ای در استان می‌گویند نباید در قبال حمله خادمین مردم در این زمینه ساکت بمانند. 
بیان این مسئله بسیار مهم است که این اقدام گروهک‌های تروریستی نشان می‌دهد آن‌ها پس از شکست عملیات کلانتری ۱۶ تحت فشار شدید قرار گرفته و برای فرار از ننگ آن به صورت احساسی عمل کرده‌اند و اینگونه اقدامات در شرایطی که افراد زیر بار فشار هستند صورت می‌گیرد. 
در پایان باید گفت که گروهک‌های تروریستی با این اقدام اشتباه خود نه تنها شکست سنگین عملیات هوایی چون کلانتری ۱۶ زاهدان را جبران نکرد بلکه با حمله به خادمین امنیت و سلامت مردم در جاده‌ها بر فشارهایی که به خود احساس می‌کردند افزود.
  انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark