داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل :
ویژه برنامه های نیمه شعبان و ولادت باسعادت حضرت ولی عصر(عج)در زابل تشریح شد
کد مطلب: ۳۷۸۷۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: از جمله برنامه های مهم و شاخص نیمه شعبان احیاء شب ولادت در سه نقطه ویژه برادران و خواهران و نیز برگزاری دعای کمیل در شب میلاد و دعای ندبه در صبح نیمه شعبان می باشد.
ویژه برنامه های نیمه شعبان و ولادت باسعادت حضرت ولی عصر(عج)در زابل تشریح شد
حجت‌الاسلام محسن عارفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل ویژه برنامه های نیمه شعبان و ولادت باسعادت و سراسر نور حضرت ولی عصر(عج) را در شهرستان زابل تشریح کرد و گفت: تمام تلاش و همت ما این است که این مراسمات و برنامه ها به نحو احسن برگزارشود.

عارفی به آزین بندی و چراغانی معابر، مساجد ، حسینیه ها ، تکایا و ایجاد ایستگاههای صلواتی و برگزاری جشن و گفتمان مهدویت و نورافشانی در شب میلاد اشاره کرد و افزود: از جمله برنامه های مهم و شاخص نیمه شعبان احیاء شب ولادت در سه نقطه ویژه برادران و خواهران و نیز برگزاری دعای کمیل در شب میلاد و دعای ندبه در صبح نیمه شعبان می باشد.

وی همچنین تصریح کرد: اعزام روحانی و مدیحه سرا به مساجد،برگزاری جشنواره قرآنی خانواده و برگزاری ختم صلوات و قرآن جهت سلامتی و ظهور آقا و برپایی مسابقات مهدویت نیز از فعالیتهای نیمه شعبان خواهد بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل علاوه بر این برنامه ها دیدار با امام جمعه ، مسئولین و محافل انس با قرآن و مسابقات فوتسال را از برنامه های پر محتوا و مفید امسال عنوان نمود.

عارفی در مورد همایش همنامان حضرت مهدی (عج)افزود: این جشنواره در تمام مساجد اجرا و به همنامان آنحضرت نیز به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد.

وی از مردم دارالولایه سیستان درخواست کرد تا با حضور خود در مراسمات و ارائه پیشنهادات در بهتر برگزاری برنامه ها همکاری کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark