داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نمایشگاه عکس سیستان از پنجره امید در دانشگاه آزاد زابل راه اندازی شد
کد مطلب: ۳۹۵۸۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان گفت: توجه به امکانات رفاهی و آموزشی و ارتقای کیفیت آموزشی در سایه اعتماد ایجاد شده، باعث افزایش تمایل داوطلبان برای ثبت نام در واحد های دانشگاهی می شود.
نمایشگاه عکس سیستان از پنجره امید در دانشگاه آزاد زابل راه اندازی شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در بازدید از واحد زابل نمایشگاه عکس سیستان از پنجره امید این واحد دانشگاهی را افتتاح کرد.

کمالیان پس از افتتاح و بازدید از نمایشگاه عکس سیستان از پنجره امید با موضوع طبیعت، جازبه های گردشگری سیستان و مردم شناسی، در جلسه ای با حضور شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل شرکت کرد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و رئیس واحد زاهدان در این جلسه اظهار داشت: اقدامات عمرانی در واحد های دانشگاهی روح امید را در جامعه می دمد و باعث اعتماد بیشتر مردم به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی می شود.

وی بیان داشت: توجه به امکانات رفاهی و آموزشی و ارتقای کیفیت آموزشی در سایه اعتماد ایجاد شده، باعث افزایش تمایل داوطلبان برای ثبت نام در واحد های دانشگاهی می شود.

کمالیان گفت: مطالعه و تحقیقات ثابت کرده است که مشورت مهمترین نقش را در پیشرفت و ارتقاء عملکرد را داشته است و فعالیت های دانشگاه باید با مشورت و تعامل هر چه بیشتر با دانشجویان انجام شود.

محمد مجوزی، سرپرست واحد زابل در این جلسه گزارشی از عملکرد این واحد دانشگاهی طی یک سال گذشته ارائه کرد و بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در راستای سیاست های اقتصادی دانشگاه با نگاه به آینده ،گام های کوچک ولی موثر برداشته است. که حاصل تلاش همکاران این واحد دانشگاهی در بخش ها و حوضه های مختلف بوده است .

وی اظهار امیدواری کرد: طرح های اجرا شده در واحد به زودی به مرحله سود دهی برسد و تمامی سرمایه گزاری های انجام شده توسط واحد را به صورت سود برگرداند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark