داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه بنجار در نشست خبری با اصحاب رسانه:
پالرمو برای کشور هیچ سودی نخواهد داشت/قدمت نماز جمعه در سیستان به 142 سال قبل باز می گردد
کد مطلب: ۶۶۴۹۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱
امام جمعه شهر بنجار گفت: اقامه نماز جمعه در منطقه سیستان قدمت دیرینه ای دارد که اولین بار به امامت ملا علی اکبر سیستانی در شهر بنجار برگزار شد .
پالرمو برای کشور هیچ سودی نخواهد داشت/قدمت نماز جمعه در سیستان به 142 سال قبل باز می گردد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ نشست خبری حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار با اصحاب رسانه در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام محمود پارسا امام جمعه شهر بنجار در این نشست خبری گفت: انتقال آب از دریای عمان به منطقه سیستان می تواند بسیاری از مشکلات معیشتی خانواده های سیستانی را مرتفع سازد.
وی افزود: مسئولین امر در نظر داشته باشند که نقد منصفانه می تواند باعث شکوفایی تفکر و همچنین حل بسیاری از مشکلات شود لذا رسانه های فعال در حوزه سیستان ضمن افزایش وحدت و همدلی به بررسی مشکلات منطقه سیستان بپردازند.
امام جمعه شهر بنجار با بیان اینکه مطالبه گری در سیستان از جایگاه خوبی برخوردار است تصریح کرد: قلم در دست خبرنگاران به عنوان امانتی است که باید به نفع منافع مردم از آن استفاده شود.
وی همچنین عنوان کرد: در طول سه سال گذشته ۱۳ باب خانه عالم در روستاهای شهر بنجار احداث شده است که در اواخر هفته جاری با حضور مسئولین استانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
امام جمعه شهر بنجار بیان کرد: در همین راستا همچنین مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان جهت مرمت ، خرید و تعویض وسایل گرمایشی و سرمایشی مسجد جامع شهر بنجار هزینه شده است .
وی ادامه داد: از سال آینده همچنین حوزه علمیه شهر بنجار اقدام به جذب طلبه خواهد کرد و رسما فعالیت خود را در سال ۹۸ آغاز می کند.
حجت الاسلام پارسا اظهار کرد: اقامه نماز جمعه در منطقه سیستان قدمت دیرینه ای دارد که اولین بار به امامت ملا علی اکبر سیستانی در شهر بنجار برگزار شد در همین راستا گرامی داشت این مراسم تاریخی برای سومین سال پیاپی روز پنج شنبه در مسجد جامع بنجار برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: آسیب های تصویب پالرمو در مجلس به مراتب بیشتر از فواید آن است و کسانی که نظر مثبتی به آن دارند منافع مقطعی کشور را در نظر می گیرند اما به طور کل هیچ سودی برای کشور نخواهد داشت.
امام جمعه شهر بنجار خاطرنشان کرد: ستاد نماز جمعه بنجار در سال جاری رنبه ۱۵ کشوری و پس از زاهدان و زابل رتبه سه استانی را از آن خود کرده است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark