داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
مشارکت حداکثری در انتخابات نقش مؤثری در افزایش اقتدار ملی دارد
کد مطلب: ۷۶۳۹۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۴ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۴۳
فرماندار ویژه زابل با اشاره به در پیش بودن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت: مشارکت بالا در انتخابات زمینه افزایش وحدت و اقتدار ملی را فراهم می‌کند.
مشارکت حداکثری در انتخابات نقش مؤثری در افزایش اقتدار ملی دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی در گردهمایی جانبازان، ایثارگران و بازنشستگان نیروهای مسلح سیستان ضمن تبریک هفته ولایت و امامت بیان کرد: شهید جمهور آیت‌الله رئیسی مخلصانه و صادقانه خدمت کرد و بدون تردید مشارکت گسترده سیاسی ملت در انتخابات و تعیین شایسته‌ترین فرد برای مدیریت دستگاه اجرایی کشور نقش تعیین‌کننده‌ای در افزایش اقتدار ملی و تحکیم پیوند دولت و ملت ایفا می‌کند.
 
 فرماندار ویژه زابل بیان کرد: اکنون تمام جریان‌های سیاسی دنیا در حال رصدکردن انتخابات ریاست‌جمهوری ایران هستند تا بدانند کدام جبهه ریاست‌جمهوری را بر عهده می‌گیرد.
 
 وی افزود: هزینه‌های زیادی در جنگ تحمیلی و تحریم‌های کمرشکن متحمل شدیم و اکنون کشور در مرحله جبران‌کردن این هزینه‌ها است و اینک باید رئیس‌جمهوری انتخاب شود که در خدمت اسلام، مقام معظم رهبری و ملت ایران اسلامی باشد.
 
 فرماندار زابل گفت: انتخابات یک مسئله ملی و حیاتی در جهت تعیین سرنوشت ملت و نظام است که باید همه بانوان، جوانان و نخبگان و فعالان سیاسی و اجتماعی به سهم خود در آن مشارکت داشته باشند.
 
 معاون استاندار بیان کرد: اصل حضور و شرکت آگاهانه، پرشور و حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است که باید در این زمینه همه باید همکاری لازم را داشته باشیم البته تمهیدات لازم در شهرستان زابل برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری صورت‌گرفته است.
 
 وی با تأکید بر مهم بودن انتخابات پیشرو افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات، مهم‌ترین مسئله انتخابات است. رأی مردم، رأی به‌نظام، انقلاب و آرمان‌های امام و شهدا است و حضور پرشور مردم در انتخابات، دشمنان را مأیوس و اقتدار نظام را تقویت می‌کند.
 
 وی با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در شهرستان زابل ۱۱۴ شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: انتخابات این دوره با دستگاه‌های احراز هویت برگزار می‌شود.
 
 
 ملاشاهی اظهار کرد: در انتخابات هشتم تیرماه سال جاری باید با حضور حداکثری دشمن را ناامید کنیم تا قدرت چانه‌زنی در جوامع بین‌الملل افزایش یابد و ایران را قوی‌تر از گذشته بدانیم.
 
 وی در پایان افزود: برقراری امنیت و سلامت انتخابات به‌مانند دوره‌های قبل وظیفه ستاد انتخابات است که در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
 
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark