داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
در پی کشتار و نسل‌کشی اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین؛
بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه،استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده ‌قرارگاه قدس نیروی زمینی
کد مطلب: ۷۵۵۱۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹
در پی کشتار و نسل‌کشی اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار در فلسطین از سوی نماینده ولی فقیه، استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده ‌قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق بیانیه مشترک صادر شد.
بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه،استاندار سیستان و بلوچستان و فرمانده ‌قرارگاه قدس نیروی زمینی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

إنّ المؤمنَ أشدُّ مِن زُبَرِ الحدیدِ ، إنّ زُبرَ الحدیدِ إذا دَخلَ النّار تَغیّرَ ، وإنّ المؤمنَ لو قُتِلَ ثُمّ نُشِرَ ثُمّ قُتِلَ لم یَتغیّرْ قلبُهُ

مؤمن از پاره های آهن محکمتر است؛ پاره های آهن هر گاه در آتش نهاده شود تغییر می کند اما اگر مؤمن بارها کشته و زنده شود دلش تغییری نمی کند.

امام صادق علیه السلام

شمیم فتح از طوفان الاقصی به مشام جهانیان می‌رسد و شیاطین عالم هر چه بر حجم و عمق جنایات وحشیانه شان می‌افزایند نتیجه‌ای جز آگاهی و شناخت مردم دنیا نسبت به حقیقت ذات پلید استکبار عایدشان نمی‌شود.

فاجعه دردناک بیمارستان المعمدانی غزه، آینه‌ای بود در پیش روی بشریت تا بنا به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ذات پلید سگ هار و زنجیری آمریکا را عیان نظاره کنند و حاشا که این جنایت هولناک، خللی در مقاومت پولادین مردم غزه که ریشه در اعتقادات و دشمن‌ستیزی آنها دارد، ایجاد نماید و چه بسا این کشتن‌ها ملت فلسطین را بیدارتر و مسلمان عالم را آگاه‌تر کند.

جنایات دردناک رژیم اشغالگر قدس علیه مردم مظلوم و صاحبان اصلی سرزمین فلسطین و شهید و یتیم نمودن کودکان معصوم و حمله به مدارس و بیمارستان‌ها، اگر چه جگر همه ما را سوزانده و غم بزرگی بر دل‌ها نهاده اما ثمرات آن از جمله تلنگر به سران سازش‌کار برخی از کشورها؛ اثبات پوشالی بودن ادعاهای مجامع بین‌المللی و حقوق بشری و تشجیع و ترغیب مسلمانان در پرتو انسجام و وحدت برای رویارویی با غده سرطانی صهیونیسم، بسیار ارزشمند و راهبردی است.

اینجانبان در کنار مردم شیعه و اهل سنت سیستان و بلوچستان، ضمن ابراز اندوه شدید نسبت به شهادت مردم مظلوم فلسطین بالاخص پر پر شدن گل‌های نوشکفته در بیمارستان‌ها و مدارس و مراکز تجمع و محکوم نمودن جنایات بی‌شرمانه و وحشیانه رژیم موقت صهیونیستی تحت سایه شوم آمریکای جنایتکار، همدردی مردم نجیب استان و حضور در تجمعات مختلف حمایتی و هم‌چنین اعلام مواضع روشن و قاطع علمای بصیر و عزیز اهل سنت و شیعه را ارج نهاده و آمادگی همه جانبه را برای نقش‌آفرینی فعال در جریان مقاومت تحت تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم و از خداوند متعال رحمت و رضوان الهی برای شهدای غزه و قوت و عزم پولادین را برای بازماندگان به خصوص جریان مقاومت در منطقه تا تحقق آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف مسئلت داریم. بِمنّه و عمیم فضله

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark