داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
به مناسبت هفته بسیج سازندگی؛
۱۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم زابل اعزام می شوند/ از توزیع ۳ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی تا احداث ۱۲۰ چشمه سرویس بهداشتی
کد مطلب: ۷۴۳۴۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۰
موسی سنچولی؛ فرمانده سپاه شهرستانی زابل گفت: به مناسبت هفته بسیج سازندگی بیش از ۱۱۰ گروه جهادی جهت خدمت رسانی به مردم به مناطق محروم این شهرستان اعزام می شوند.
۱۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم زابل اعزام می شوند/ از توزیع ۳ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی تا احداث ۱۲۰ چشمه سرویس بهداشتی
موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل به مناسبت هفته بسیج سازندگی در گفت و گو با اوشیدا بزرگداشت هفته معلم و همچنین هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پاسداران تبریک گفت و ادامه داد: جهاد همان جهادی است که در دوران دفاع مقدس سیستانی، کرمانی و مازندرانی در جای جای ایران اسلامی در بازه دفاع مقدس تخم مرغ، گوسفند گاو و حتی نان با افتخار جمع آوری و به جبهه ها ارسال می کردند.

وی افزود: هدف از مکتب ما قرآن و ایدئولوژی ما است امروز دشمن هر چه تلاش کرد و اگر اقدامی انجام داد جهت برگشت دین ما بود اما برادران و خواهران نظام جمهوری اسلامی این نکته را ثابت کردند این چارچوب قابل تغییر نیست و مردمانی دارد که در طول این چهل و سه سال پشت آن ایستاده اند؛ دشمن امروز محتوای تشکیل داده است که قصد تغییر آن را (انقلاب اسلامی) را دارد.

فرمانده سپاه زابل در خصوص برنامه های هفته بسیج سازندگی گفت: در هفته بسیج سازندگی تعدادی از گروه های جهادی جهت پاکسازی معابر حاشیه شهر و تعدادی دیگر از گروه های جهادی تخصصی جهت انجام ویزیت رایگان به روستاها و مناطق محروم اعزام خواهند شد.

سنچولی خاطر نشان کرد: همچنین در طول هفته بسیج سازندگی دام و طیور مردم این منطقه به صورت رایگان توسط گروه های جهادی واکسینه خواهند شد.

وی برگزاری میز خدمت توسط گروه‌های جهادی بسیج ادارات شهرستان، توزیع سبد معیشتی، پخت غذای گرم توسط گروه های جهادی از دیگر برنامه های هفته بسیج سازندگی عنوان کرد و ادامه داد: ۱۱۰ گروه جهادی جهت ضد عفونی، گند زدایی معاصر و ضدعفونی منازل اعزام خواهند شد.

این مقام مسیول گفت: ۳ هزار و ۲۰۰ سبد معیشتی به ارزش ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان میان نیازمندان این منطقه توزیع می شود.

سنچولی به ساخت ۱۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و احداث سه کانون فرهنگی اشاره کرد و ادامه داد: در این هفته ۳ هزار و ۶۰۰ پرس غذای گرم طبخ و توزیع می شود و همچنین ۷۵ هزار ماسک، ۸۰۰ کیسه آرد و سیمان میان روستاهای بخش مرکزی و حاشیه شهر توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارائه ۳ میلیارد تسهیلات جهت ایجاد اشتغال به افراد واجد شرایط، ایجاد ۹۰ صندوق قرض الحسنه و راه اندازی کارگاه های اشتغال زا و مشاغل خانگی از دیگر برنامه های این سپاه در هفته بسیج سازندگی خواهد بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark