داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم تجلیل از ورزشکاران ملی‌پوش زابل عنوان شد؛
دانشگاه آزاد زابل حامی ورزشکاران سیستان/در رشته کبدی باید سرمایه گذاری ویژه ای داشت
کد مطلب: ۶۴۴۳۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶
دانشجویان مدال‌آور دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در رشته‌های کبدی و کشتی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا تجلیل شدند.
دانشگاه آزاد زابل حامی ورزشکاران سیستان/در رشته کبدی باید سرمایه گذاری ویژه ای داشت
به گزارش اوشیدا، مراسم تجلیل از ورزشکاران ملی‌پوش دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با حضور مسئولان ورزش منطقه سیستان و هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل در این مراسم با تسلیت ماه محرم و شهادت حضرت سیدالشهدا(ع)، اظهار کرد: زمانی که ورزشکاری در سطح ملی و بین‌المللی مطرح می‌شود، طبیعی است که تیمی قوی پشتیبان و حامی این ورزشکار بوده است.

محمد عمرانی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل از ورزشکاران حمایت می‌کند و همچنان امکانات دانشگاه برای اعزام آنان به مسابقات مختلف ملی و بین‌المللی به کار گرفته خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل خاطرنشان کرد: هادی اشترک، ورزشکار سیستانی و نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، عملکرد بسیار درخشانی داشت و سبب افتخارآفرینی برای ایران شد.

عمرانی با توجه به سوابق ورزش کبدی در سیستان و بلوچستان گفت: باید در این رشته بومی و محلی که داری سابقه در سیستان بوده، سرمایه‌گذاری ویژه صورت بگیرد.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زابل ادامه داد: امید آرامی ورزشکار تیم ملی کشتی فرنگی نیز در میدان‌های مختلف جهانی برای کشور افتخار‌آفرین بوده است.

در پایان این نشست از هادی اشترک (ملی‌پوش تیم ملی کبدی)، امید آرامی (ملی‌پوش تیم ملی کشتی فرنگی) و علی کمالی (عنوان‌دار مسابقات کشتی دانشجویان کشور) که همگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زابل هستند، تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :