داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه زابل خبر داد:
راه اندازی پردیس علم و فناوری سیستان در شهرستان زابل
کد مطلب: ۷۶۲۲۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۷
فرماندار ویژه زابل گفت: پیرو دستور استاندار تخصیص اعتبار ویژه پردیس علم و فن آوری تحت نظارت مشارکتی پارک علم و فن آوری استان و مرکز رشد واحد‌های فن آوری دانشگاه در شهرستان زابل راه اندازی می شود.
راه اندازی پردیس علم و فناوری سیستان در شهرستان زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضاملاشاهی در نخستین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان زابل  با بیان اینکه هدف مهم در تخصیص و جذب اعتبارات تملک دارایی، انجام پروژه های اولویت دار ، پروژه های نیمه تمام و با درصد پیشرفت فیزیکی قابل توجه و افزایش رضایتمندی مردم است بیان کرد: برای ما قابل قبول نیست که یک دستگاهی جهت جذب اعتبارات کوتاهی کند و هیچ قصوری در این مورد قابل قبول نیست هیچ قصور و کوتاهی از سوی مدیران ادارات و دستگاه ها در جهت جذب اعتبارات پذیرفتنی نیست.  
ملاشاهی افزود: مدیران ادارات برای اعتبارات پیش بینی شده با تدبیر و برنامه ریزی مناسب،اولویت بندی و نیاز سنجی دقیق ضمن جذب به موقع اعتبارات آن را عملیاتی کنند تا رضایتمندی، رفاه و آسایش شهروندان را در جهت توسعه و آبادانی شهرستان فراهم نمایند.  
وی با بیان اینکه یقیناً با وجود نیازهای شهرستان، این اعتبارات نمی‌تواند جوابگوی همه بخش‌ها باشد گفت: باید با مدیریت مناسب همین اعتبارات را به نحو مناسب جذب و با برنامه‌ریزی درجهت حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف، طعم شیرین خدمت و حرکت در مسیر محرومیت زدایی در دولت مردمی را برای مردم بیش از پیش ملموس نمود. 
وی افزود: مدیرانی که نتوانسته اند به هر دلیلی اعتبارات خود را در سال ۱۴٠۲ جذب کنند در ارزشیابی و همچنین تخصیص اعتبارات امسال مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و همچنین به بازرسی استان برای کوتاهی هایی که صورت گرفته معرفی خواهند شد.

  ملاشاهی با بیان اینکه راه اندازی پردیس علم و فناوری زابل تحول خوبی را در مسیر افزایش اشتغال دانش پایه در منطقه سیستان فراهم می سازد، افزود: راه اندازی کامل این پردیس، نیاز به مشارکت ارکان مختلف دانشگاه و شهرستان دارد و انتظار می رود با پیگیری های مسوولان استانی و شهرستانی، این امر هرچه زودتر محقق می شود. 

وی با اشاره به اینکه امسال سال جهش تولیدو مشارکت مردم است و انتظار داریم مردم هم پای کار بیایند افزود: از جمله پروژه های قابل احداث پیست ماشین سواری که با همکاری و مساعدت دکتر عرب رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  و بخش خصوصی که پای کار آمده است ، امیدواریم انشاءالله بتوانیم احداث و راه اندازی نماییم. 

رئیس سازمان برنامه بودجه استان سیستان و بلوچستان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان زابل تاکید کرد: مدیران توجه داشته باشند تخصیص اعتبار پروژه های سال ۱۴٠۳ بر مبنای رشد اقتصادی است که قرار است مردم از آن بهره مند شوند در غیر این صورت پروژه های که پیشرفت فیزیکی آن کمتر از ۲٠ درصد باشد و نتواند با اعتباری که پیش بینی شده است به پایان برسد حذف خواهد شد. 

عرب تاکید کرد: پروژه ها بر اساس اولویت و نیاز سنجی که توسط دستگاه مرتبط شهرستانی و استانی در نظر گرفته شده با هماهنگی این فرمانداری اعتبار آن مصوب و تخصیص خواهد یافت. 

در ادامه برخی از مسئولین ادارات شهرستان در راستای آخرین اقدامات و پروژه های دردست اقدام گزارشی را ارائه نمودند و در پایان فرماندار زابل با اهدا لوح از زحمات اقای دکتر عرب رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تقدیر و تشکر نمود.

انتهای خبر /
Share/Save/Bookmark