داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
امام جمعه زابل خواستار ارائه گزارش عملکرد مسئولین شد
کد مطلب: ۷۵۲۳۰
تاریخ انتشار:جمعه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۹
امام جمعه زابل گفت: به استاندار گلایه کردیم که مسئولین در خصوص وضعیت آب نمی‌آیند گزارش دهند و خواستار این هستیم که گزارش و تبیین کنند.
امام جمعه زابل خواستار ارائه گزارش عملکرد مسئولین شد
به گزارش اوشیدا، حجت‌الاسلام مجتبی عزیزی در خطبه‌های این هفته شهرستان زابل بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: در ایامی که گذشت در موضوع آب هم درشهر و هم روستا ها اشکالاتی به وجود آمد و مشکل قطعی آب داشتیم که طبق پاسخ دادستان گفتند که حل شده است وخواهش میکنم مسئولین محترم که می‌دانم زحمت می‌کشند قبل از هر قطعی چه در آّ و برق اطلاع‌رسانی کنند که به عنوان مثال ظرف مدت پنج ساعت این حل خواهد شد به گونه‌ای که مردم اطلاع داشته باشند.

وی افزود: طی جلساتی که در طی روز گذشته با استاندارهمراه با هیئت امنای مصلی داشتیم، طرح جامع توسعه مصلی المهدی‌(عج) زابل به عنوان نماد مکتب اهل بیت(ع) در منطقه جنوب شرق کشور معرفی خواهد شد.

امام جمعه زابل تصریح کرد: استاندارمحترم استان بشارت‌های خوبی مخصوصا در موضوع آب که منابع خیلی خوبی در خود منطقه سیستان وجود دارد چاه‌های متعددی حفر شده و با شدت و قوت در حال کار هستند.

وی تاکید کرد: گلایه کردیم به اقای استاندار که مسئولین نمی‌آیند به مردم گزارش بدهند بارها هم بنده هم ائمه جمعه سیستان تکرار کردیم که بیایید بگویید دارید چه کار می‌کنید و ما از اقای استاندار خواهش می‌کنیم که به مسئولین دستور دهند تا به سوالات ما پاسخ بدهند و تبیین کنند البته به این بسنده نخواهیم کردیم و دعوت کردیم از مسئولین ارشد وزارت نیرو تا به لطف خدا در همین نماز جمعه حاضر شوند و به سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

حجت‌الاسلام عزیزی ادامه داد: ارتباط سیاسی دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف را ستایش می‌کنیم اما در حوزه آب‌های مرزی هم از وزارت امورخارجه گلایه داریم و هم از وزارت نیرو که از نماینده محترم سیستان حبیب الله دهمرده هم خواهش کردیم که به مطالبات در خصوص حقابه ادامه دهند و تشکرمی‌کنیم از ایشان خواهش هم می‌کنیم با قوت به کارشان ادامه دهند.

وی افزود: رئیس مجلس و رئیس جمهور قول و تعهد دادند تا نسبت به آب و حقابه هیرمند پیگیر باشند و عریزان ما مکلف هستند تا نسبت به آب پیگیر قضایا باشند و از ایشان هم تشکرمی‌کنم.

وی گفت: ما در سیستان اگر خوب ملاحظه کنیم قصه ما شبیه یوسف و یعقوب است که آب یوسف سیستان است ولی ما به حکم قران و به حکم عقل و سنت باید از خدا بخواهیم و ناامید نشویم چرا که خدای اینطرف کمالخان با آنطرف کمالخان یکی است و نباید ناامید باشیم کسانی که از رحمت خدا ناامید می‌شوند کفار هستند که یاس و ناامیدی از خصوصیات کفار است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark