داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه ملبورن استرالیا:
۱۳ آبان تبلور قدرت مردمی ایران در برابر مستکبران است
کد مطلب: ۷۴۶۵۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین اشفاق وحیدی گفت: ۱۳ آبان تبلور قدرت مردمی ایران در برابر مستکبران است و ملت ایران در نفی رویدادهای اخیر يک بار ديگر دست در دست هم با گامهايی استوار آرمان‌های امام و شهدا را فريادمی زنند.
۱۳ آبان تبلور قدرت مردمی ایران در برابر مستکبران است
حجت الاسلام والمسلمین اشفاق وحیدی کارشناس مذهبی و امام جمعه ملبورن در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: ۱۳ آبان صرفا يک رويداد تاريخی نيست بلكه نقطه عطفی در تاريخ ملت غیور و شهیدپرور ايران است كه مسير آينده را به درستی ترسيم كرد.

وی افزود: بدون شک می‌توان گفت اين روز تاريخی رخدادی است كه هر اتفاق آن نشانی از پايداری، فداكاری و جهاد ملت ایران عليه طاغوتيان زمان است.

حجت الاسلام وحیدی تصریح کرد: استكبار جهانی غافل از اين است كه توطئه های آنها يكی پس از ديگری با رهبری داهيانه رهبر فرزانه انقلاب آیت‌الله امام خامنه‌ای خنثی می‌شود و دستاوردی جز افزايش نفرت و انزجار ملت مسلمان ايران از قدرت‌های استکباری و هم پيمانانش و استحكام روز افزون شعار 'مرگ بر ضد ولایت فقیه' نداشته است.

وی با محکومیت حمایت بی شرمانه کشورهای غربی‌ از اغتشاشات اخیر در ایران و تلاش مذبوحانه آنان برای تخریب فضای امن و اتحاد ایران اسلامی، تاکید کرد: ملت ایران در نفی رویدادهای اخیر يک بار ديگر دست در دست هم با گامهايی استوار آرمان‌های امام و شهدا را فريادمی زنند و با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان خواهند داد كه غرب و دست نشانده‌های آن آرزوی تجزیه ایران و تقسیم ملت ایران را به گور خواهند برد.

نماینده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در استرالیا اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در طول دوره رویش خود شاهد وقایع و سرگذشت پر فراز و نشیبی بوده است، مردم صبور و شریف ایران طی این انقلاب عظیم، دردها و رنج های فراوانی را متحمل شده و با صبر و بردباری، حوادث عظیم و مقدسی را آفریدند.

وی تاکید کرد: یوم‌الله سیزدهم آبان، روزی بزرگ در تاریخ ملت ایران به عنوان نماد و سمبل غیرت و از خودگذشتگی و یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و تدوام آن نقش اساسی داشت،‌ حوادثی که طی سالیان رقم خوردند.

وی ادامه داد: ملت انقلابی ایران از جمله نسل جوان و دانش آموزان آن امسال نیزبا شرکت در راهپيمایی‌های روز ۱۳ آبان یک بار ديگر دست در دست هم با گامهایی استوار آرمانهای امام راحل و شهدا را فرياد خواهند زد و اعلام می کنند كه تا قدرت‌های خونخوار غرب از سياست های استكباری و استعماری خود دست نكشد، ملت ايران پای شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی خواهد ايستاد.

انتهای پیام
سردبیر:فرشته عسکری
Share/Save/Bookmark