داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
فرهنگ شهادت کشور ما را در مقابل فتنه‌ها ایستاده نگاه داشت
کد مطلب: ۷۵۶۴۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۲
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت توانست کشور ما را در هجوم دشمنان ایستاده و مقاوم نگاه دارد.
فرهنگ شهادت کشور ما را در مقابل فتنه‌ها ایستاده نگاه داشت
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «اوشیدا»، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی صبح امروز در همایش دختران حاج‌قاسم که در مصلی شهر زابل برگزار شده بود بیان کرد: یاد و خاطره شهدای عزیز را گرامی می‌داریم؛ فرهنگ جهاد و شهادت اگر نبود بی شک نهضت پیامبران عظیم الشان الهی و نهضت امام خمینی رحمت‌الله علیه به آن شیوه که باید رقم نمی‌خورد.

وی افزود: در طول مسیر مبارزاتی امام راحل این دلبستگان به فرهنگ جهاد و شهادت بودند که توانستند با مقاومت خود موفقیتی بزرگ را رقم بزنند و این مقاومت، منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و برچیده‌شدن نظام ستم‌شاهی شد.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت توانست کشور ما را در هجوم دشمنان ایستاده و مقاوم نگاه دارد؛ دشمنان با تمام ظرفیت از ابتدای پیدایش انقلاب اسلامی فتنه‌های فراوانی را علیه ما برنامه‌ریزی کردند و خنثی‌کننده همه این فتنه‌ها مقاومت و ایثار مردم ما بود.

وی در ادامه تأکید کرد: امروز همین فرهنگ ایثار و شهادت است که توانسته در جنگ غزه موجب موفقیت و پیروزی برای فلسطینیان شود.

شفائی افزود: زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدا باعث می‌شود تا این فرهنگ عظیم همواره زنده نگاه‌داشته شود؛ رمز موفقیت و پیروزی ما در سالیان گذشته تمسک به همین فرهنگ گران‌بها بوده است و امروز و فردای ما نیز نیازمند همین فرهنگ است.

وی تأکید کرد: دلیل موفقیت شهدای عزیز ما این بود که توانستند از فرصت‌ها بهترین استفاده و بهره را ببرند؛ حاج‌قاسم می‌فرمود هنر تبدیل تهدید به فرصت است و شهدای ما این هنر را به‌خوبی ارائه کردند و ما هم باید همین هنر را فراگرفته و به کار بگیریم.

فرمانده سپاه سلمان در پایان خاطرنشان کرد: امروز شما دلدادگان به انقلاب اسلامی باید وظایف خود را به‌خوبی انجام دهید تا بتوانید خدمتی شایسته را ارائه دهید.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark