داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۹
 
جزيات تكميلي از قتل خلبان و همسر حقوقدانش
قتل پسر وعروس نماينده سابق سيستان/قتل در برج اورانوس تهران
کد مطلب: ۳۶۶۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۳
اوشیدا: یک خلبان و همسر حقوقدانش در برج اورانوس کشته شدند.
قتل پسر وعروس نماينده سابق سيستان/قتل در برج اورانوس تهران

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: پسر ۱۵ ساله خانواده وقتی در تاریکی شب از کلاس آموزشی به خانه‌شان برگشت با صحنه‌ای باور نکردنی روبه‌رو شد و فریادزنان به راهروهای برج ۳۰ واحدی دوید.
ساعت ۹ شب ۱۶ اسفندماه سال‌جاری گزارش قتل زن و شوهری در خیابان پارک، کوچه مهر منطقه پونک به پلیس ۱۱۰ گزارش شد و دقایقی بعد تیمی از کلانتری ۱۴۰ باغ فیض برای بررسی ماجرا وارد عمل شد. ماموران با مراجعه به مجتمع مسکونی اورانوس در طبقه چهارم وارد آپارتمان شدند و صحنه هولناکی را پیش روی خود دیدند. زوج ۴۰ ساله به طرز دلخراشی قربانی جنایتی شده بودند. در معاینه اجساد مشخص شد که عاملان جنایت دست و پاهای این زوج را بسته سپس با ضربات چاقو آنان را از پای درآورده‌اند. بررسی‌های پلیسی نشان داد پسر ۱۵ ساله این خانواده که نخستین کسی است که با اجساد پدر و مادرش مواجه شده، شوک زده شده و قادر به دادن اطلاعات در آن شرایط نبوده است. دقایقی نگذشته بود که با مخابره این جنایت به بازپرس رودگر از شعبه ۴ بازپرسی ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران وی به همراه تیمی از اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران پای در قتلگاه گذاشت.
قتل خلبان و همسر وکیل
در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد قربانیان جنایت منصور شهرکی خلبان هواپیمای فوکر ۱۰۰ ایران ایر و همسرش است که وکیل بوده یکی از همسایه‌ها به تیم تجسس گفت: ساعت ۹ شب فریادهای پسر جوان را از داخل مجتمع شنیدم، بیرون دویدم و متوجه شدم که فریادها از داخل خانه خلبان شهرکی است. داخل آپارتمان شدم و با صحنه بسیار دلخراشی روبه‌رو شدم. دقیقاً نمی‌دانستم چه کاری انجام بدهم و تنها کاری که از دستم برآمد این بود که پسر شوک‌زده را از آپارتمان خارج کنم و پلیس را در جریان بگذارم. وی در ادامه گفت: همسایه‌مان خلبان شرکت ایران ایر بود و همسرش نیز پروانه وکالت داشت اما بیشتر خانه‌داری می‌کرد و تمایلی برای وکالت نداشت و بیشتر مواقع در خانه بود. پلیس جنایی در تجسس‌های میدانی خود دریافت این مجتمع ۳۰ واحد آپارتمان دارد و با توجه به این‌که در اصلی مجتمع همیشه بسته است و چنانچه غریبه‌ای قصد ورود به مجتمع را داشته باشد باید با هماهنگی سرایدار باشد سرایدار افغان را تحت بازجویی قرار دادند و وی ادعای بی‌گناهی کرده و گفت غریبه‌ای را به داخل مجتمع راه نداده است ولی کارآگاهان با توجه به بسته بودن دست و پاهای قربانیان با فرضیه این‌که چند جنایتکار در این قتل دست داشته‌اند روبه‌رو شده و وی را با دستور بازپرس رودگر بازداشت کردند. یکی از همسایه‌های خلبان شهرکی به خبرنگار شوک گفت: خلبان مرد بسیار بااخلاقی بود و چند مدتی نیز مدیر مجتمع بوده و انسان بسیار مردمداری بود و خبر به قتل رسیدن وی و همسرش باور نکردنی بود چرا که کسی فکر نمی‌کرد وی دشمنی داشته باشد. کارآگاهان که با جنایتی دلخراش مواجه بودند در تجسس‌های خود پی بردند پسر خانواده آخرین بار پیش از رفتن به کلاس‌های آموزشی با خانه تماس داشته و هیچ اطلاعی از مهمان نداشته و نمی‌داند چه کسانی و با چه انگیزه‌ای دست به جنایت زده‌اند.
بنا به تحقیقات خبرنگاران شوک، کارآگاهان جنایی از همان دقایق اولیه قتل مرد خلبان و همسرش با رد پاهایی که در دست دارند به صورت شبانه‌روزی در جست‌وجوی عاملان جنایت و افشای جزئیات آن هستند.
جزئیات تازه از قتل در این لینک

Share/Save/Bookmark
مرجع : شوک
    عکاس :