داخلی آرشيو خبر صفحه 
۳
امتیاز مثبت 
۶
 
نیروهای حق التدریس دانشگاه ملی زابل به دنبال احیای حق وحقوق خود / ابهامات در آزمون استخدامی دانشگاه ملی زابل
کد مطلب: ۵۲۵۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۶
اوشیدا: این افراد ابهامات آزمون را این چنین بیان میکنند از اعلام یک برابر ظرفیت نتایج تا عدم اعلام نمره و امتیازات بسیار ضعیف برای نیروهای حق التدریسی و ........
نیروهای حق التدریس دانشگاه ملی زابل به دنبال احیای حق وحقوق خود / ابهامات در آزمون استخدامی دانشگاه ملی زابل

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:دانشگاه ملی زابل در اسفند ماه 1388 تعداد 113 نفر از نیروهای حق التدریس خود را که هر کدام چندین سال با حقوق ناچیز بصورت تمام وقت بدون اضافه کار،حق ماموریت و مرخصی به امید آینده ای بهتر و ثبات شغلی با تمام وجود کار میکردند، به یک بار اخراج کرد و به آنان امید به جذب گسترده با امتیاز فراوان در آزمون استخدامی را داد.
ولی نتایج آزمون استخدامی بیانگر آن بود که از تعداد حدود 60 نفر از شرکت کنندگان نیروهای حق التدریسی فقط تعداد انگشت شماری در این آزمون قبول شده اند و این آزمون بدون اعلام نتایج چند برابر ظرفیت فقط با اعلام کلمه قبول و مردود، آب پاکی بر دستان نیروهایی که تمام زندگی و تلاش خود را در این دانشگاه گذاشته بودند ریخت.
خانم خ میگوید، من تا روز قبل از زایمان فرزند خود با سختی فراوان به سرکار خود میرفتم و پس از زایمان بدون مرخصی زایمان و پاس شیر با سپردن کودک خود به مهد کودک به امید آینده ای بهتر برای فرزندم وخانواده ام به سرکار خود برگشتم اما با اخراج و قول های واهی برای استخدام امیدم به تاریکی تبدیل شد.
این افراد ابهامات آزمون را این چنین بیان میکنند، از اعلام یک برابر ظرفیت نتایج تا عدم اعلام نمره و امتیازات بسیار ضعیف برای نیروهای حق التدریسی و ........
این افراد امیدوارند با تلاش وکوشش مسئولین زابل این مشکل رفع گردد و نیروهای حق التدریس دانشگاه ملی زابل به حق و حقوق خود برسند.

Share/Save/Bookmark
زهرا
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۲:۲۸
بهتر است گزارش مستندتری در مورد این مشکل نوشته شود. و فقط به نقل قول افراد بسنده نشود. امید است هر چه زودتر تکلیف افرادی که مورد بی مهری مسئولین دانشگاه قرار گرفته اند روشن شود... (2678)
 
شهروند سیستانی
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۱۹:۵۸:۳۱
سلام،لطفا یه گزارش و مصاحبه ایی با اقای فرمانداز زابل بگیرین و اولا ازشون بپرسین طبق گفته خودشون این گیرنده دیجتال سیما که گفته بودن تا25 (یعنی امروز)شروع به کار میکنه در زابل چی شدش پس؟ و دوم هم در مورد دی کلینیک هامون زابل که داره همچنان خاک میخوره ،چرا نباید برا رفاه و اسایش مردم استفاده بشه؟چرا ما باید مریضمون رو ببریم اورژانسی که دکتر یا نداره یبا اگرم دارم متاسفانه به خوبی به مریضمون نمیرسه یا باید ببریم بیرون شهر و بیمارستان امام علی اونم در نصفهای شب، توروخدا بپرسین چرا اینهمه هزینه کردن برا یه دی کلینیکی که داره خاک میخوره،چند سال بعد میخان افتتاحش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم ازشون سوال بفرمایین. (2679)
 
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۲۱ ۱۰:۰۶:۱۹
حتما از اقوام ریس دانشگاه وفرماندار بودند....در زابل تازگی نداره (4755)