داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۰
 
آغاز به کار و رونمایی از پوستر «دومین جشنواره تربیتی شجره‌ طوبی»
کد مطلب: ۷۶۲۵۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۸
روز گذشته و در آستانه‌ دهه کرامت، با حضور حجةالاسلام والمسلمین علی رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و معاونین تعلیم و تربیت بسیج در سپاه‌های استانی، از پوستر دومین جشنواره‌ تربیتی شجره طوبی رونمایی شد.
آغاز به کار و رونمایی از پوستر «دومین جشنواره تربیتی شجره‌ طوبی»
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، روز گذشته و در آستانه‌ دهه کرامت، با حضور حجةالاسلام والمسلمین علی رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و معاونین تعلیم و تربیت بسیج در سپاه‌های استانی، از پوستر دومین جشنواره‌ تربیتی شجره طوبی رونمایی شد. 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بسیج ضمن تاکید بر لزوم استفاده هدف‌‌مند از تجارب و ایده‌های کنش‌گران حوزه‌ی تعلیم و تربیت کشور افزود: اندوخته‌های ما در بسیج باید قواره‌‌ علمی و هنری بگیرد که قابلیت دسترسی و بهره‌مندی داشته باشد.

حجت‌الاسلام سجاد کریمی دبیر دومین جشنواره تربیتی شجره طوبی نیز در سخنانی گفت: در سال قبل ۴۳۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و با بررسی‌های صورت‌گرفته و اخذ نظر اساتید، با اتخاذ روی‌کرد تخصصی بر آن شدیم که دومین جشنواره در دو بخش تجارب تربیتی و ایده‌های تربیتی و در قالب مکتوب برگزار شود.  
کلیه فعالین تربیتی کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس: @shajareyetoba در پیام‌رسان ایتا از جزئیات جشنواره اطلاع یابند
Share/Save/Bookmark