داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده انتظامی زابل خبر داد:
دستگیری سارقان شمارگرهای آب و شیرآلات در زابل
کد مطلب: ۷۵۶۸۲
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۸
فرمانده انتظامی زابل از دستگیری دو سارق حرفه‌ای شمارگرهای آب و شیرآلات ساختمانی با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارقان شمارگرهای آب و شیرآلات در زابل
به گزارش پایگاه خبری «اوشیدا» به نقل از پایگاه خبری پلیس، حمید نوری بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت شیرآلات و شمارگر آب از منازل شهروندان در سطح شهرستان زابل، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه مأموران پلیس آگاهی با گشت‌زنی‌های هدفمند و فعال‌سازی گروه مجهزهای نامحسوس در نقاط جرم‌خیز، موفق به شناسایی یک سارق سابقه‌دار شدند و در اقدامی ضربتی وی را دستگیر کردند.

نوری تصریح کرد: سارق دستگیر شده که پس از روبه‌روشدن با ادله محکم پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به ۱۳ فقره سرقت شیرآلات و شمارگرهای آب منازل خالی از سکنه و در حال ساخت شهرستان با همدستی یک نفر دیگر از دوستان خود اقرار کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری دیگر همدست سارق، بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه شمارگر آب کشف و به مال‌باختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی زابل در پایان با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده شده‌اند شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark