داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگ و هنر
امتیاز مثبت 
۰
 
نخستین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند در چابهار برگزار می‌شود
کد مطلب: ۶۸۵۷۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
گروه استان‌ها ــ مدیرکل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان گفت: نخستین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند در چابهار برگزار می‌شود.
نخستین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند در چابهار برگزار می‌شود
علیرضا جلال‌زایی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان با اشاره به کمپین گردشگری "سیستان را ببینیم، بلوچستان را بشنویم" اظهار داشت: این کمپین در پنج استان کشور شامل خراسان شمالی، قزوین، تهران، اصفهان و یزد شروع به کار کرده و تاکنون استقبال خوبی از سوی مردم از این کمپین انجام شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان گفت: با رایزنی‌های صورت‌گرفته برای اولین بار روز جهانی گردشگری به استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شد که این

وی با بیان اینکه 760 رویداد فرهنگی از معاونت گردشگری 31 استان به معاونت وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارسال شده، تصریح کرد: از این تعداد 7 رویداد در تقویم گردشگری ثبت شده که یکی از آنها مربوط به این استان است.

جلال‌زایی از برگزاری اولین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای حاشیه اقیانوس هند در چابهار خبر داد و گفت: بدون شک این اجلاس دستاوردهای خوبی در پی خواهد داشت و ظرفیت‌های خوبی در استان ایجاد خواهد کرد.

جلالزایی عنوان کرد: ظرفیت‌های حاشیه اقیانوس هند ما را با بخش مهمی از دنیا آشنا می‌کند به همین دلیل چاره‌ای نداریم که ایران جدید را امروز معرفی کنیم.

وی افزود: از سال گذشته 54 پروژه به‌حجم سرمایه‌گذاری 747 میلیارد تومان در کل استان کار می‌شود که عمده این پروژه‌ها به سیستان، چابهار و زاهدان اختصاص یافته است.

انتهای پیام/394/ز+
Share/Save/Bookmark