داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه زابل:
شرکت در انتخابات دفاع از عزت و استقلال کشور است
کد مطلب: ۷۶۰۱۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۷
فرمانده ناحیه سپاه زابل گفت:دشمن تمام تلاشش را برای هدف قرار دادن عزت و استقلال کشور انجام می‌دهد و شرکت در انتخابات دفاع از عزت و استقلال کشور است.
شرکت در انتخابات دفاع از عزت و استقلال کشور است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، موسی سنچولی در نشست روشنگری با دانش آموزان رأی اولی دبیرستان دخترانه  معارف زابل بیان کرد: حضور شما دانش‌آموزان رای اولی در این انتخابات ۱۱ اسفند ماه به معنی دفاع از عزت و استقلال کشور است و از خلق حماسه ای دیگر از سوی شما دانش آموزان اطمینان داریم. 

وی با بیان اینکه دشمنان با هدف قرار دادن دانش‌آموزان، عزت و استقلال مملکت را نشانه گرفته‌اند، گفت: امروز دشمن در لباس دوست، ادعای دلسوزی دارد اما این‌ها همان هایی هستند که به صراحت اعلام می‌کنند که نباید اجازه داد ایران به قدرت برتر سیاسی و اقتصادی منطقه تبدیل شود. 
فرمانده ناحیه زابل ادامه داد: غربی‌ها در اوج وقاحت، شعار ایران دوستی و بشردوستی سر می‌دهند درحالی که از کشته شدن بیش از ۱۰ هزار کودک در غزه از سوی رژیم اشغالگر حمایت و دفاع می‌کنند و در طول ۴۵ سال گذشته در نقطه مقابل استقلال ایران ایستاده‌اند 
سنچولی خاطرنشان کرد: امروز دانش‌آموزان وظیفه دارند برای استقلال ایران عزیز که با خون هزاران شهید و نثار خون عزیزترین و پاک‌ترین جوانان بدست آمده است با پیشرفت علمی، کشورمان را به قدرت برتر منطقه تبدیل کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark