داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل خبر داد:
عدم تغییر قیمت یارانه‌ای گاز مایع
کد مطلب: ۷۵۶۵۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۸
فرماندار زابل گفت: گاز مایع خانوارها، همچنان به‌ صورت یارانه‌ای و سهمیه‌ای و با قیمت ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه خواهد شد.
عدم تغییر قیمت یارانه‌ای گاز مایع
علیرضا ملاشاهی با توجه به چالش‌های پیش آمده در خصوص وضعیت قیمت گاز مایع در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: بر اساس مصوبه ۲۸ مردادماه سال ۱۴۰۲ هیات وزیران در ارتباط با بودجه سال ۱۴۰۲ وزارت نفت مکلف شده است که از ابتدای آذرماه گاز مایع افرادی که شامل شرایط سهمیه یارانه‌ای نیستند، با قیمت فوب خلیج‌فارس توزیع کند.

وی اشاره‌ای به خانوار‌هایی که شامل سهمیه یارانه‌ای هستند به نقل از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان افزود: گاز مایع خانوارهای شامل سهمیه یارانه‌ای، همچنان به‌صورت یارانه‌ای و سهمیه‌ای و با همان قیمت پیشین ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه خواهد شد.

ملاشاهی در خصوص نرخ خانوار‌های که شامل سهمیه یارنه‌ای نیستند( نرخ فوب خلیج فارس)، گفت: نرخ فوب خلیج‌ فارس شناور است و امکان دارد هر ماه تغییر کند، ولی اکنون با قیمت خدمات ۳۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود

وی ادامه داد: این نرخ، نرخ تحویل به مصرف کنندگان درب تاسیسات است اگر غیر از این نرخ دریافت کردند با شماره تلفن ۱۲۴ اداره صمت تماس بگیرند.

وی تاکید کرد: خانوارهای که درحال حاضر نیازمند گاز مایع هستند با مراجعه به سامانه سدف (سامانه فرآورده‌های نفتی) نسبت به ثبت نام و در خواست گاز مایع مورد نیاز خود اقدام کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark