داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زابل خبر داد:
تشکیل پرونده تخلف برای واحد صنفی سیلندرپرکنی گاز مایع در زابل
کد مطلب: ۷۴۸۹۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زابل گفت: مالکان متخلف تاسیسات سیلندرپرکنی و‌ خودروهای توزیع‌کننده گاز مایع در شهرستان زابل به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
تشکیل پرونده تخلف برای واحد صنفی سیلندرپرکنی گاز مایع در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، رضا شهری زاد در نشست شورای اداری بیان کرد: طی روزهای گذشته، در ادامه روند بازدیدهای مستمر بازرسان اداره صمت شهرستان زابل از تأسیسات سیلندرپرکنی و خودروهای توزیع گاز مایع، توسط بازرسان، تعداد ۱۰ پرونده تخلف تشکیل شد.

وی افزود: در جریان بازرسی‌ها، جهت تعداد ۲ خودرو توزیع‌کننده گاز مایع که از محل تأسیسات سیلندرپرکنی خارج شده و در مکان تعیین شده حضور نیافته بودند به دلیل عدم توزیع سیلندرها گاز مایع بین شهروندان، پرونده قاچاق (تبصره ۴ ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز) به ارزش ۱۹۷ میلیون و ۹۸۹ هزار ریال برای مالکان خودروها تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

شهری زاد خاطرنشان کرد: بازرسی‌های در این زمینه کماکان ادامه خواهد داشت و مردم شهرستان زابل در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی و احتکار مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با سامانه ارتباط مردمی صمت استان به شماره ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark