داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه زابل:
جنایت حمله تروریستی به شاهچراغ اوج درماندگی و استیصال دشمن است
کد مطلب: ۷۵۴۲۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۸
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: جنایت هولناک و تروریستی حادثه شاهچراغ و شهادت و مجروح شدن هموطنان عزیزمان نشانه ناامیدی و اوج درماندگی و استیصال دشمن است.
جنایت حمله تروریستی به شاهچراغ اوج درماندگی و استیصال دشمن است
علیرضا ملاشاهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی شاهچراغ، بیان کرد: شهادت و مجروح شدن حادثه تروریستی آستان متبرک شاهچراغ شیراز ، این حادثه دلخراش را به امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری و هموطنان و خانواده‌ شهید این حادثه تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شریف و مظلوم در حادثه تروریستی حمله به آستان متبرک شاهچراغ شیراز موجب تاثر و اندوه فراوان هموطنان عزیز ما شده که این ترور تلخ و کوردلانه، نشانه ناامیدی دشمنان نظام، اسلام و انقلاب از ایجاد اختلال ، یاس و ناامیدی در میان امت مسلمان و ملت ولایتمدار ایران اسلامی و توسل به حرکات غیرانسانی و متوحش برای ضربه وارد کردن به ایران و اسلام است.

ملاشاهی تصریح کرد: امید است ملت با بصیرت و آگاه ایران اسلامی با شناخت شرایط حساس کشور و برنامه‌ریزی دشمنان برای القای آشوب و ناامنی در کشور، بار دیگر حمایت و همراهی خود را در حفظ امنیت و صیانت از اسلام و انقلاب به رخ دشمنان این مرز و بوم بکشند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل تاکید کرد: این جنایت تروریستی بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه‌گردانان اصلی آن‌ است که به خیال باطل خود گمان می‌کنند، می‌توانند در سرعت پیشرفت انقلاب اسلامی وقفه و بین اقوام و مذاهب یکپارچه و همسوی کشور عزیز ما تفرقه بیندازند و ایران را ناامن کنند، به کوری چشم دشمنان، خون شهید این جنایت، اتحاد مردم ایران را بیش از پیش مستحکم و روسیاهی و ذلت را نصیب تروریست‌ها و حامیانشان خواهد کرد.

وی ادامه داد: ضمن تسلیت این حادثه ناگوار و شهادت هموطنان عزیزمان به ساحت مقدس امام زمان حضرت ولیعصر(عج) ، نائب برحقش امام خامنه‌ای، خانواده معظم شهدا و ملت شریف ایران، آرزوی سلامتی برای مجروحان اين حادثه تروریستی را از درگاه ایزد منان خواهانم، و از دستگاه‌های امنیتی و قضایی خواستار برخورد قاطع و جدی با عاملان و مسببان این حادثه شوم هستم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark