داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۲
 
معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:
آغاز جشنواره فیلم فجر با اکران «آه سرد» در سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۷۴۹۸۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸
معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر از امروز دوشنبه با اکران فیلم آه سرد در سینما هلال زاهدان آغاز می‌شود.
آغاز جشنواره فیلم فجر با اکران «آه سرد» در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از عصرهامون، عبدالاسلام بلوچ زاده بیان کرد: با توجه به سالروز وفات اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب کبری (س) اکران فیلم‌های جشنواره فجر در استان از ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته اغاز شده است.

وی زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر در سیستان و بلوچستان را تا ۲۳ بهمن ماه اعلام کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده ساعت ۱۸:۳۰ امروز فیلم "آه سرد" به کارگردانی ناهید عزیزی و ساعت ۲۰:۳۰ «عطرآلود» از هادی مقدم دوست اکران می‌شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: فردا نیز شاهد اکران «در آغوش درخت» به کارگردانی بابک خواجه پاشا در ۲ نوبت از ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و «هوک» به کارگردانی حسین ریگی در ساعت ۱۸:۳۰ به میزبانی سینما هلال خواهیم بود.

وی اظهار کرد: همچنین روز چهارشنبه «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج در ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و "پرونده باز است" از کیومرث پوراحمد در ساعت ۱۸:۳۰ روی پرده سینما هلال خواهد رفت‌.

بلوچ زاده بیان کرد: در ساعت ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ بیستم بهمن ماه نیز «یادگار جنوب» از پدرام پورامیری و حسن دوماری و در ساعت ۱۸:۳۰ «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی اکران می‌شود.

وی ادامه داد: روز جمعه نیز «کاپیتان» به کارگردانی محمد حمزه ای در ۲ نوبت از ۱۵:۳۰ و ۲۰:۳۰ و "آنها مرا دوست داشتند" از محمدرضا رحمانی در ساعت ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن ماه نیز به ترتیب شاهد اکران «هفت بهارنارنج»به کارگردانی فرشاد گل سفیدی، «روایت ناتمام سیما» از علیرضا صمدی و "غریب" به کارگردانی محمد حسین لطیفی خواهیم بود.

به گفته وی، "چرا گریه نمی کنی" به کارگردانی علیرضا معتمدی، «هایپاور» از هادی محمدپور و «اتاقک گلی» از محمد عسکری روز یکشنبه و «جنگل پرتقال» از آرمان خوانساریان، «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و «وابل» از تورج واصلانی، دوشنبه هفته آینده اکران می‌شود.

بلوچ زاده گفت: اسامی فیلم ها و برنامه اکران جشنواره فجر در سالن اشراق زاهدان نیز به زودی اعلام می شود.
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark