داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
شعار محوری خدمت بی‌منت
رزمایش جهادی قرارگاه محرومیت‌زدایی دامپزشکی در منطقه عشایری کوه خواجه
کد مطلب: ۷۶۳۲۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۳
رزمایش جهادی خدمات جامع دامپزشکی در شهرستان هامون برگزار شد.
رزمایش جهادی قرارگاه محرومیت‌زدایی دامپزشکی در منطقه عشایری کوه خواجه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، این رزمایش باا همکاری گروه جهادی شهید فخری زاده اداره دامپزشکی شهرستان هامون با همکاری ادارات دامپزشکی منطقه سیستان ،بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ،بسیج کارمندان سپاه سلمان استان، سازمان بسیج جامعه مهندسین کشاورزی، اداره عشایری شهرستان طی یک روز در مرتع عشایری کوه خواجه شهرستان هامون برگزار گردید.

مرتضی ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت دامپزشکی خاطرنشان کرد: این رزمایش با شعار محوری خدمت بی‌منت در کنار عشایر و با هدف بسیج کردن گروه های جهادی تخصصی دامپزشکی و سایر اقشار برای خدمت رسانی به عشایر غیور و در راستای تحقق گفتمان عدالت و پیشرفت برگزار گردید.


وی افزود: در این رزمایش جهادی خدمات جامع دامپزشکی همچون واکسیناسیون ، سمپاشی دام و اماکن دامی، ویزیت و درمان رایگان ارائه گردید.

محمد جواد راشکی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان هامون ضمن تاکید بر نقش اردوهای جهادی دامپزشکی در کمک به تامین امنیت غذایی در کشور افزود: در این اردوی جهادی ۷۰۰۰ رأس دام سبک بر علیه بیماری های آبله و طاعون واکسینه و همزمان به منظور مبارزه با انگل های خارجی نسب به سمپاشی اماکن نگهداری دام و بدن دام ها با استفاده از سموم مناسب اقدام صورت گرفته است.
Share/Save/Bookmark