داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه شهرستان زهک:
سبزپوشان فراجا حافظان آسايش و امنيت در جامعه هستند
کد مطلب: ۷۵۳۳۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۳
امام جمعه شهرستان زهک گفت: سبزپوشان و سروقامتان فراجا حافظان نظم و امنيت در جامعه هستند.
سبزپوشان فراجا حافظان آسايش و امنيت در جامعه هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام و المسلمین مجیدپوراندخت در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان زابل بیان کرد: کارکنان پلیس را در جامعه می‌توان به عنوان نیرویی ولایت مدار، شهادت طلب و کارآمد برشمرد که با فداکاری و ایثارشان حافظان آسايش و امنيت در جامعه هستند.

وی افزود: پلیس مايه اقتدار و امنيت جامعه است و بخش عظيم توليد امنيت مربوط به هوشياری و توانمندی نيروهای پرتلاش فراجا است كه با جان و دل به مردم خدمت رسانی می کنند.

حمیدنوری، فرمانده انتظامی شهرستان زابل ضمن قدردانی از حمايت‌های بی‌دریغ ائمه جمعه و همکاری ادارات و نهادها با پليس، تلاش همه جانبه آنها را باعث ارتقای سطح احساس امنیت در سطح شهرستان برشمرد و تاکیدکرد: خدمت به مردم توفيق بزرگي است که خداوند اين نعمت بزرگ و اين فرصت را در اختيار خدمتگزاران جمهوری اسلامی قرار داده است و بايد قدردان اين موهبت الهی باشيم.

نوری با تشريح وضعيت امنيتی شهرستان، در خصوص برنامه‌های کوتاه مدت و ميان مدت انتظامی، جهت برقراري نظم و امنيت در سطح شهرستان زابل تصریح کرد: افزايش تعامل و لزوم همکاری همه نهادها با پليس در تامين نظم و امنيت پايدار و خدمت رسانی به شهروندان می‌تواند بسياري از مشکلات و معضلات اجتماعی را برطرف كند و هر سازمان باید سهم خود را در توليد و حفظ امنيت به خوبی ايفای کند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark