داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل خبر داد:
عملیات زیرسازی و آسفالت ۵ روستای شهرستان زابل
 شتاب توسعه و عمران روستاهای زابل در دولت سیزدهم
کد مطلب: ۷۶۲۴۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۵۸
 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت حدود ۵ روستا به همت بنیاد مسکن و دهیاری‌ها در سطح این شهرستان از ابتدای سال انجام و در دست اقدام است.
عملیات زیرسازی و آسفالت ۵ روستای شهرستان زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا،  علیرضا ملاشاهی در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت روستای" کربلایی قربان شهرستان زابل بیان کرد: به حمدلله نظر به توجه ویژه دولت سیزدهم به عمران و آبادانی در تمامی بخش‌ها خصوصاً در روستاها با سرعت در جریان است.

فرماندار ویژه زابل اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یک نهضت بهسازی و آسفالت در سطح روستاهای شهرستان را شروع کرده و این اقدام در راستای خدمات شایسته به روستاییان است.

 وی افزود: از ابتدای سال از محل اعتبارات ملی و استانی جهت تکمیل بیش از ۸۰ هزار مترمربع در ۵ روستا و حاشیه شهر تخصیص‌یافته که چندین روستا و همچنین محلات حاشیه شهر در مرحله آسفالت و بقیه روستاها در مرحله زیرسازی و تکمیل آسفالت هستند.

ملاشاهی ادامه داد: این گونه اقدامات باعث پایداری جمعیت، توسعه روستایی و خوشحالی مردم خواهد شد و حق مردم روستا است که ازاین‌گونه امکانات و خدمات بهره‌مند باشند.

 وی افزود: انتظار داریم در آینده نزدیک آسفالت معابر روستایی در بقیه روستاها هم تکمیل شود و در سال آینده روستاهای بیشتری از نظر اجرای عملیات اسفالت تحت پوشش فعالیت‌های بنیاد مسکن قرار گیرند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark