داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۰
 
امیر کربلایی زاده به «دادزن» رسید/ کمدی دیگری در راه است
کد مطلب: ۷۱۳۸۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۱
تهیه کننده سریال «دادزن» گفت: قصه این سریال درباره جوانی است که شغل های مختلفی دارد و در نهایت به شغل دادزنی می رسد و در این مسیر با پیچیدگی ها و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند.
امیر کربلایی زاده به «دادزن» رسید/ کمدی دیگری در راه است

به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «محمد شهبازی» تهیه کننده سریال «دادزن» گفت: تصویربرداری این سریال در  لوکیشن هایی در تهران در حال انجام است و به احتمال فراوان با شروع فصل پاییز اولین قسمت از این سریال روانه بازار می شود.

وی ادامه داد: قصه سریال درباره جوانی است که شغل های مختلفی دارد و در نهایت به شغل دادزنی می رسد و در این مسیر با پیچیدگی ها و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند. داستان ما از بطن جامعه گرفته شده است و قصد ندارد مروج اشرافی گری باشد.

این تهیه کننده همچنین درباره گروه بازیگران این سریال نیز عنوان داشت: در این سریال از بازیگرانی استفاده کردیم که تا به حال در کمتر کارهای کمدی حضور داشتند. از جمله بهرنگ علوی، علیرام نورایی، نسرین مقانلو. همچنین زوج علوی و کربلایی زاده در کنار یکدیگر زوج جذابی شده اند.

عباس خواجه وند کارگردانی این سریال را به عهده دارد. همچنین نسرین مقانلو، بهرنگ علوی، نفیسه روشن، خاطره حاتمی، علیرام نورایی، امیر کربلایی زاده، رضا فیاضی، محمدرضا رهبری، افشین سنگ چاپ، علیرضا مهران، پروین ملکی، مریم قجر، سیروس سپهری و بازیگر نوجوان؛ آریا شهبازی، با حضور: علیرضا خمسه و بهنوش بختیاری و ... در این سریال به ایفای نقش پرداختند. 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark