داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
فرمانده سپاه زابل خبر داد،
برگزاری همایش همدلی، همزبانی و یادواره شهدای طایفه صوفی در زابل
کد مطلب: ۳۹۱۶۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۴
همایش همدلی و همزبانی و یادواره شهدای طایفه صوفی صبح امروز دوشنبه پنجم مردادماه در سوله ورزشی سپاه زابل برگزار می شود.
برگزاری همایش همدلی، همزبانی و یادواره شهدای طایفه صوفی در زابل
محمد ناظری فرمانده سپاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از برگزاری همایش همدلی و همزبانی و یادواره شهدای طایفه صوفی در زابل خبر داد و گفت: این همایش با هدف تجلیل، تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدای گرانقدر طایفه صوفی سیستان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بویژه در بین جوانان و آحاد جامعه برگزار می شود.

ناظری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را از وظائف آحاد مردم و بویژه مسئولین دانست و گفت: شهدا الگوی بزرگ ایثار، شهادت و شهامت هستند که باید یاد و خاطره آنان زنده نگه داشته شود و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انتقال یابد.

فرمانده سپاه زابل با بیان اینکه امروز ما هرچه داریم به دلیل رشادت‌ها، ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنهاست، تصریح کرد: شهدا با ایثار جان خود آزادی و استقلال را به کشور هدیه دادند.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا گفت: برگزاری یادواره شهدا زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.

ناظری با تاکید بر اینکه دشمنان تلاش دارند که با اقدامات ضد فرهنگی جوانان را گمراه کنند، تاکید کرد: باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار باشیم.

وی در پایان ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در این همایش گفت: همایش همدلی و همزبانی و یادواره شهدای طایفه صوفی صبح امروز دوشنبه پنجم مردادماه در سوله ورزشی سپاه زابل برگزار می شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark