داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان کرد؛
عظمت مراسم اربعین جهانیان را مبهوت کرده است/ ترویج خشونت یکی از اصلی ترین ماموریت های روح الله زم بود
کد مطلب: ۶۸۲۹۳
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
امام جمعه نیمروز گفت؛ حضور هزاران زائر اهل سنت جلوه ای از پیوستگی جهانی امت اسلام با کنگره عظیم اربعین است که خنثی کننده توطعه های وهابیون تکفیری در به راه انداختن جنگ مذهبی می باشد.
عظمت مراسم اربعین جهانیان را مبهوت کرده است/ ترویج خشونت یکی از اصلی ترین ماموریت های روح الله زم بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته ضمن تشکر اظهار داشت
از حضور پر رنگ و با شکوه مردم همیشه در صحنه منطقه سیستان و شهرستان نیمروز در هفتمین یادواره و سالگرد سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت، خدمت و امنیت و شهدای شهرستان نیمروز تشکر می کنیم.

وی بیان داشت: عظمت مراسم اربعین جهانیان را مبهوت کرده است، مراسم عظیم اربعین از امدادهای ویژه پروردگار متعال برای تبیین حقانیت امام حسین (ع) و نجات از شر ظالمان و عزت بخش به مظلومان است، ابعاد وسیع راهپیمایی چند ده میلیونی اربعین و حضور نزدیک به ۳۰ میلیون زائر در شهر کربلا شبیه به معجزه است.

امام جمعه نیمروز گفت: این مراسم پیاده روی اربعین به عنوان کنگره عظیم تشیع به نهاد مبارزه با اردوگاه استکبار به سردمداری شیطان بزرگ آمریکا تبدیل شده است، این شکوه زیارت سال به سال افزوده تر می شود که به لطف زیارت میلیونی اربعین حسینی به نهاد عزت و اقتدار شیعه تبدیل گشته است، حضور هزاران زائر اهل سنت جلوه ای از پیوستگی جهانی امت اسلام با کنگره عظیم است که خنثی کننده توطعه های وهابیون تکفیری در به راه انداختن جنگ مذهبی می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین راشکی با تبریک روز تربیت بدنی به همه ورزشکاران و ورزش دوستان گفت: قرآن کریم بر اهمیت نیرومندی جسم در کنار تقویت روح تاکید می کند لذا برای همه سنین ورزش کردن لازم و ضروری است، پیاده روی و بازی و تحرکات بدنی و مسابقه های ورزشی باید در برنامه اصلی اداره ورزش هر شهر و خانواده وجود داشته باشد.

وی ابراز داشت: اقدام غرور آمیز هوشمندانه سازمان اطلاعات سپاه در دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت معاند و ضد انقلاب آمد نیوز خواب را از معاندان نظام گرفته ایجاد آشوب و ترویج خشونت یکی از اصلی ترین ماموریت های او بود دستگیری زم پیام مهمی به معاندان جمهوری اسلامی در خارج از مرزها داد آنها در هر نقطه ای از کره زمین و تحت حفاظت هر نیروی اطلاعاتی هم باشند ممکن است به سرنوشت زم دچار شوند.

خطیب نماز جمعه نیمروز بیان داشت: در منابع به اربعین به ۲ اعتبار نگاه شده است در این روز در سال ۶۱ هجری جابربن عبدالله انصاری صحابی حضرت محمد (ص) از مدینه به کربلا وارد شدند تا قبر اباعبدالله را زیارت کنند او نخستین فردی بود که بعد از شهادت امام حسین (ع) قبر سیدالشهدا را زیارت کرد، مشهور است اهل بیت (ع) در چنین روزی از شام به کربلا بازگشتند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark