داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس بسیج دانش‌آموزی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
طوفان‌الاقصی به فروپاشی و شکست غیرقابل ترمیم اسرائیل منجرشده است
کد مطلب: ۷۵۴۹۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸
رئیس بسیج دانش‌آموزی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: خسارت و تلفات هنگفت محور مقاومت به اسرائیل باعث شکست غیرقابل ترمیم ابهت و قدرت پوشالی اسرائیل منجر شده است.
طوفان‌الاقصی به فروپاشی و شکست غیرقابل ترمیم اسرائیل منجرشده است
هادی قاسمی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: سخنان مقام معظم رهبری در دانشگاه امام علی علیه‌السلام بسیار راهبردی و با تحلیلی عمیق صورت گرفت ایشان کاملاً هوشمندانه مسائل سیاسی منطقه را واکاوی نمودند و در جملاتی تاریخی بیان نمودند که این شکست برای رژیم صهیونیستی غیرقابل ترمیم است.

وی افزود: در واقع بیانات مقام معظم رهبری از دوجنبه قابل بررسی است در وهله اول از این جنبه که این شکست پایه‌های اصلی و فندانسیون این رژیم پوشالی و کودک کش را به لرزه در آورده وقتی پایه و ستون یک سازه دچار نقص وآسیب شود خواه ناخواه طی یک مدت کل سازه فرو می‌پاشد و فقط باید منتظر لحظه فروریختن آن بود و دیگر به هیچ وجه نمی شود روی این ساختمان حساب کرد.

قاسمی تصریح کرد: از نگاه دوم دوم اینکه با عملیات طوفان الاقصی، مسئله نرمال‌سازی وضعیت و چهره رژیم که از طریق سیاست «عادی‌سازی» به دنبال آن بودند به تاریخ پیوست، این عملیات آغاز دوره‌ای درخشان از پیروزی را نوید داده و آن‌چنان انرژی بالایی را به ملت‌های منطقه برای تحقق جهان بدون صهیونیسم تزریق کرد که کل مسئله عادی‌سازی را به حاشیه برده و به یک طنز سیاسی تبدیل کرد.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه سلمان استان تاکید کرد: این شکست غیرقابل ترمیم یعنی ابهت و قدرت ظاهری این رژیم دچار حقارت و تمسخر دیگران شده و در انظار عمومی همگان شاهد زمین‌گیر شدن این ارتش تا دندان مسلح بودند لذا دیگر به هیچ وجه نمی‌توانند سایر کشورها را تهدید کنند و هیمنه این رژیم به نحوی شکست که تا سال‌ها از سرافکندگی جرأت عرض اندام ندارند.

قاسمی تصریح کرد: محور مقاومت در عملیات «طوفان الاقصی» نشان داد منطقه با رمز حمایت از فلسطین و بیرون راندن بیگانگان باید به وحدت و انسجام مورد نظر اسلام و قرآن بازگردد، به همین دلیل شاهد هستیم حتی مردم در کشورهایی مانند ترکیه که با رژیم صهیونیستی در حد معمول ارتباط دارند، با برگزاری جشن و پایکوبی در راستای حمایت از محور مقاومت نشان دادند فلسطین مهم‌ترین موضوع امروز جهان اسلام است.

وی افزود: مقاومت نشان داد آنچه آمریکا در عادی سازی روابط رژیم غاصب با کشورهای اسلامی منطقه با عنوان توافق ابراهیم دنبال می کرد، کاملاً سست شده و در ورطه نابودی حتمی قرار گرفته است؛ به همین دلیل عربستان سعودی قبل از شرط‌بندی روی اسب بازنده از این عرصه خارج می‌شود چرا که سعودی‌ها خوب می‌دانند سکوت در برابر این موضوع و دفاع نکردن از فلسطین در جهان اسلام به زیانشان تمام می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: حجم خسارت‌ها و تلفات رژیم صهیونیستی در یک روز در عملیات اخیر بی‌سابقه بود و به فروپاشی نظریه بازدارندگی اسرائیل منجر شده است، رژیم صهیونیستی پیش از این همواره ابتکار عمل را در جنگ و تجاوز در اختیار داشت، اما این بار گروه‌های مقاومت ابتکار عمل را در دست گرفتند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی یک رژیم جعلی است که از نداشتن تاریخ منسجم دارای قوام برای شکل دادن به یک ملت رنج می‌برد و اصلی‌ترین مسئله این رژیم از ابتدای تأسیس، مسئله بقا و دومین مسئله اصلی آن، مسئله هویت مشترک جمعی برای ایجاد یک ملت منسجم بوده است.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark